Přeposlat Kyocera Mita TASKalfa 205c a TASKalfa 255c

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kyocera Mita TASKalfa 205c a TASKalfa 255c

18.02.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 2 |

Multifunkční stanice od společnosti Kyocera jsou určené v drtivé většině pro použití ve velmi vytížené a náročné kanceláři. Dva nové modely, na které se dnes v rychlosti podíváme, jsou na tom stejně. Konkrétně se jedná o barevné multifunkční stanice s označením TASKalfa 205c a TASKalfa 255c.

Kyocera Mita TASKalfa 205c a TASKalfa 255c

Kyocera tak dále rozšiřuje tuto profesionální modelovou řadu a kromě dnes představených modelů si můžete vybrat také ze dvou monochromatických stanic s označením TASKalfa 305 a TASKalfa 255. To, že se jedná o stanice pro profesionální použití evokuje již vzhled. Opravdu hodně pochybujeme, že by si někdo takové monstrum koupil domů, přece jenom po stránce velikosti se nejedná o žádné drobky. V této kategorii se v žádném případě nehraje na design, ale na funkčnost a podle toho také obě stanice vypadají. Nejsou hezké, ale jsou praktické, mají jednoduché linie a přehledné ovládání. Nicméně, tělo je zpracováno kvalitně a rozměrný ovládací panel s LCD displejem najdeme klasicky na přední straně těla stanic. Ovládací panel je sice vybaven spoustou funkčních tlačítek, ale i tak zůstal celkem přehledný a díky LCD displeji by nemělo být ovládání a nastavení problém. Vzhledem k tomu, že se jedná o profesionální přístroje, tak je přítomnost faxu samozřejmostí. Stanice zvládnou kromě tisku a faxování také skenování a kopírování, takže budete mít k dispozici všechny potřebné vlastnosti. Po designové stránce se jedná o takřka shodné modely a hlavní rozdíly budou ve výbavě.

Kyocera Mita TASKalfa 205c a TASKalfa 255c

Stanice jsou navrženy podle filozofie SMARTtech, což znamená, že všechno se ovládá intuitivně a stejné je to také s výměnnými úkony. Základní výkony jsou pro obě stanice stejné a nutno podotknout, že velmi dobré. Rychlost tisku činí 25 stránek za minutu (ppm) u barevného i černobílého tisku a základní operační paměť čítá kapacitu 1 GB RAM. Paměť je rozšiřitelná až na maximální 2 GB RAM. Když už jsme u té paměti, tak paměť faxu je 9.5 MB. U takového produktu automaticky očekáváte nadprůměrné úložní prostory pro papír a nejinak je tomu i u těchto dvou modelů. V základu dostanete zásobník, který pojme 600 listů papíru a pokud by vám to bylo málo, můžete ho rozšířit až na konečnou kapacitu 1600 listů papíru, což by mělo stačit i té nejvytíženější kanceláři. Stejně štědré jsou obě stanice i v případě měsíčního vytížení. Model TASKalfa 205c zvládne měsíčně až 30 tisíc stránek, zatímco dražší verze TASKalfa 255c vám za měsíc umožní vytisknout až 40 tisíc stránek. Ještě jsme se nezmínili o maximálním rozlišení, které je pro oba modely shodné a činí 600 x 600 dpi. Je nad slunce jasné, že podobné profesionální stanice patří k tomu nejdražšímu, co můžete do kanceláře pořídit. V tomto ohledu jsou na tom obě Kyocery úplně stejně a pokud o ně máte zájem, připravte si na základní verze 7150 (TASKalfa 205c), respektive 8500 dolarů (TASKalfa 255c), což je v přepočtu zhruba 128 a 153 tisíc Kč.

Kyocera Mita TASKalfa 205c a TASKalfa 255c


 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kyocera Mita TASKalfa 205c a TASKalfa 255c


počet příspěvků: 2

dotaz

22.02.2011 v 11:46

kolik stranek za minutu vytiskne

Odpovědět

v clanku

22.02.2011 v 11:53

je to tam

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.