Přeposlat Nové bizhuby od Konicy (20 AIO a 20P)

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nové bizhuby od Konicy (20 AIO a 20P)

17.08.2010 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Konica (Konica Minolta Business Solutions) opět rozšiřuje nabídku svých populárních bizhubů, které jsou určeny převážně pro kanceláře. Představena byla hned celá nová série s označením 20 a dva startovní modely.

Nové bizhuby od Konicy (20 AIO a 20P)

Jedná se o monochromatické laserové bizhuby s označením 20 All-in-One a 20P, přičemž každý bude v modelové řadě 20 plnit jinou roli. Jak už je podle označení patrné, model 20 AIO bude multifunkční stanice, takže se můžete těšit na tisk, kopírování, skenování a také faxovací jednotku. Verze 20P bude jednoduchá monochromatická laserová tiskárna. Jedna z věcí, ve kterých bude celá tato řada vynikat, jsou určitě rozměry. Ty jsou dostatečně kompaktní a hmotnost by měla být také na přijatelné úrovni, takže manipulace a nalezení vhodného místa by se mělo udát bez problémů. Po designové stránce jsou si oba modely trochu podobné a hlavní rozdílnost je v horní části bizhubů, kdy si můžete všimnout rozšířené horní části s velkým ovládacím panelem u modelu 20 AIO. Oba modely jsou kvalitně vyrobené a působí hodnotným dojmem. Ovládací panel na multifunkčním bizhubu je sice na první pohled rozměrný a nepřehledný, ale rozmístění tlačítek je intuitivní a dobře řešené. Najdete zde také monochromatický displej, který usnadňuje nastavení a ovládání. Ovládací panel na modelu 20P je daleko kompaktnější a úspornější.

Nové bizhuby od Konicy (20 AIO a 20P)

Další výrazná vlastnost bude podle výrobce rychlost tisku, oba modely zvládnou monochromatický tisk rychlostí 32 stránek za minutu (ppm), díky čemuž se uplatní hlavně v kanceláři. Tomuto zaměření odpovídá také kapacita toneru, který vystačí v obou případech až na 8000 výtisků. Konektivní výbava by měla být standardní, takže můžeme očekávat USB a WiFi rozhraní. Bizhub 20 AIO zvládne také barevné skenování, tisk ve vysokém rozlišení a měsíční cyklus 30 tisíc výtisků. Jeho jednodušší kolega, model 20P má předpoklady pro tisk v nejvyšším rozlišení 1200 x 1200 dpi, měsíční cyklus tisku činí také 30 tisíc výtisků a najdete zde i automatický duplexer pro pohodlný oboustranný tisk. Standardní vstupní zásobník pojme až 800 listů papíru a uživatel bude mít možnost naplnit ho až čtyřmi druhy papíru. Oba modely vypadají opravdu velmi dobře a hlavně výkonně, takže pokud hledáte nový přírůstek podobného ražení do kanceláře, tyto dva modely byste určitě neměli přehlédnout. Prodej by měl začít každým dnem, a to na oficiálních stránkách výrobce.

Nové bizhuby od Konicy (20 AIO a 20P)

Nové bizhuby od Konicy (20 AIO a 20P)

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nové bizhuby od Konicy (20 AIO a 20P)


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.