Přeposlat Xerox evropskou značkou číslo 1 pro kopírovací papíry

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox evropskou značkou číslo 1 pro kopírovací papíry

06.08.2010 | Tisková zpráva Xerox | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Xerox je podle průzkumu společnosti Opticom International Research pošesté v řadě nejlepší značkou kopírovacích papírů v Evropě. Průzkum, považovaný za průmyslový standard pro kancelářské papíry, proběhl mezi více než čtyřmi tisíci profesionálních uživatelů v sedmi evropských zemích.

 

Brand Equity Index (BEI) společnosti Opticom představuje komplexní přístup ke strategickému hodnocení značek. Hodnotí působení jednotlivých značek kancelářských papírů, vzájemně je srovnává a vyhodnocuje úspěšnost jejich strategií v průběhu času s použitím čtyř klíčových ukazatelů pro hodnotu značky: spontánní znalosti, pozice „první na mysli“ (top-of-mind), kvality a asociací a loajálnosti.

 

Xerox si vybudoval reputaci inovativní a kvalitní značky, která určuje kvalitativní standardy pro celý papírenský průmysl. Spojení odborných znalostí společnosti v oblasti tiskových technologií a ve výrobě papíru pomáhá jeho zákazníkům zvyšovat produktivitu a zachovávat kvalitu.

 

V České republice Xerox nedávno rozšířil svoji nabídku papíru a nyní disponuje nejširším portfoliem materiálů pro digitální tisk na trhu:

 

- Xerox EverFlat Paper, zaměřený na trh fotografických médií, umožňuje, aby stránky v otevřené knize zůstaly zcela ploché a neohýbaly se či nekroutily směrem k jejímu hřbetu. Díky plochým stránkám je tak prohlížení obrázku ležícího přes dvě stránky mnohem jednodušší. Papír s gramáží 220 g/m2 a hedvábným křídováním vytváří silnější a příjemnější pocit než tradiční papíry. Lze ho využívat pro fotoknihy stejně jako pro počítačové / technické manuály, stolní kalendáře, učebnice, kuchařky nebo zpěvníky.

 

- Papíry Xerox s označením FSC (Sustainable Forestry Initiative) navíc pomáhají zákazníkům snadno najít výrobky, které splňují náročné celosvětové standardy pro trvale udržitelné lesní hospodářství.

 

„Uznání Xeroxu jako vedoucí evropské značky kopírovacích papírů je dokladem oddanosti naší společnosti poskytovat výrobky, které zaručují nejlepší kvalitu zobrazení a nejspolehlivější tisk,“ řekl Nicolas Thareau, marketingový ředitel pro spotřební materiál pro Evropu. „Xerox disponuje nejširším portfoliem vyspělých digitálních výrobků, řešení a služeb, které uspokojí potřeby všech zákazníků. Přední technologie společnosti doplňujeme těmi nejlepšími papíry pro opakovaný špičkový tisk a současně plníme nejvyšší standardy pro ochranu životního prostředí.“

 

Xerox bude i nadále vyvíjet inovativní média a přinášet na trh kreativní a k životnímu prostředí přátelské aplikace. Skrze vývoj digitálně optimalizovaných řešení pomáhá Xerox svým zákazníkům dodávat správná média pro správné aplikace. Navíc zajišťuje nejlepší tiskovou kvalitu a pokročilou průchodnost digitálními tiskárnami.

 

Zdroj: www.xerox.cz
 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Xerox evropskou značkou číslo 1 pro kopírovací papíry


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.