Přeposlat Konica Minolta C35 MFP

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Konica Minolta C35 MFP

12.07.2010 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní krátké novince se zavděčíme určitě všem, kteří od tiskáren vyžadují výborné výkony a nadprůměrnou výbavu. Podíváme se na první informace o novém bizhubu od společnosti Konica, a to o modelu s označením C35 MFP.

Konica Minolta C35 MFP

Hned ze začátku by se slušelo říct, že se jedná o první barevný multifunkční bizhub formátu A4 od této společnosti. Je přímo zaměřený pro použití v méně vytížené kanceláři, ale bez větších problémů se ,,uživí“ také ve větší skupině lidí, protože výkony na to má. Po designové stránce se jedná o standardní model, není nijak výrazný nebo přehnaně elegantní, ale jeho tělo je přehledné a designově velmi čisté, což zlepšuje ovladatelnost a nastavení. Na přední straně se nachází rozměrný ovládací panel, který obsahuje také barevný LCD displej, což znamená výrazné ulehčení jak nastavení, tak ovládání. Na první pohled je sice panel možná trochu nepřehledný a složitý, ale po chvíli si na něj určitě zvyknete a nebude vám dělat sebemenší problémy. Rozměry tohoto bizhubu jsou trochu větší, takže manipulace není nejjednodušší a najít pro něho vhodné umístění by také mohl být trochu problém. Ale větší rozměry jsou prostě daň za skvělé výkony, které tento model poskytuje. Teď se zaměříme na vlastnosti bizhubu a také jeho výkony.

Konica Minolta C35 MFP

Jedná se o multifunkční bizhub, takže zvládne tisk, kopírování skenování a najdete zde také faxovací jednotku. Ještě se na chvíli zaměříme na LCD displej, ten má úhlopříčku 4.3 palců a je dotykový, což je v oblasti ovládání další usnadnění. Odezva displeje je dobrá a celkově jsme s ním byli spokojeni. Základní zásobník na papír pojme 350 listů, ale můžete ho samozřejmě rozšířit, a to až na 1350 listů (prostřednictvím dvou zásobníku, každý s kapacitou 500 listů), což je opravdu hodně a stačí to i pro velmi vytíženou kancelář. Stejně tak jako měsíční zátěž bizhubu, která je 120 tisíc výtisků. Co se týče rychlosti tisku, tento bizhub zvládne 31 stránek za minutu (ppm) v černobílém tisku, což je velmi dobrý výsledek a stejně dobrý je také první výtisk, kterého se dočkáte již po 13 sekundách. Nejvyšší rozlišení tisku může být až 600 x 600 dpi. Potěšila nás přítomnost harddisku s kapacitou 120 GB, díky kterému můžete ukládat a tisknout množství dokumentů přímo z přístroje. Prodej začal před několika dny a tento model si můžete pořídit na oficiálních stránkách výrobce, a to za zhruba 3500 dolarů (asi 70 tisíc Kč).

Konica Minolta C35 MFP

 


 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Konica Minolta C35 MFP


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.