Přeposlat Kyocera uvádí novou značku

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kyocera uvádí novou značku

04.03.2009 | Tisková zpráva - Kyocera | Ostatní články | Komentářů: 0 |

TASKalfa nová éra multifunkčních zařízení - nejenom nové logo, ale i nový design a řada technických inovací se skrývá pod značkou TASKalfa. V budoucnu všechny A3 MFP společnosti Kyocera ponesou tuto značku.

TASKalfa nová éra multifunkčních zařízení - nejenom nové logo, ale i nový design a řada technických inovací se skrývá pod značkou TASKalfa. V budoucnu všechny A3 MFP společnosti Kyocera ponesou tuto značku. Stejně jako ostatní stroje Kyocera, i všechny výrobky se značkou TASKalfa, dosahují vysoké kvality tisku a velké míry spolehlivosti a splňují mnohé požadavky náročných uživatelů. Celá rodina strojů TASKalfa je navržena podle nejnovějších požadavků na ergonomii, skrývá četné technické inovace a zaručuje dlouhou životnost komponent. "Značka TASKalfa v sobě spojuje dva pojmy," říká Maki Nagao, Product Manager Kyocera Mita EU. "'TASK' znamená, že úlohy jsou plněny multifunkčně, zatímco 'alfa' symbolizuje vysokou prioritu, se kterými jsou tyto úlohy prováděny. To znamená, že každé jednotlivé úlohy, ať už jednoduché nebo složité, jsou zpracovány s nejvyšší prioritou - kritériem, které dnes zajistí ekonomický úspěch více než kdy jindy." O společnosti JANUS Společnost JANUS byla založena v roce 1992 ve spolupráci s Kyocera Electronic Europe. Je oficiálním autorizovaným dovozcem a distributorem tiskových řešení laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení značky KYOCERA v České republice. Od roku 2007 také nabízí vlastní řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. O společnosti KYOCERA Japonský koncern KYOCERA, založený v roce 1959, nyní s ročním obratem v přepočtu přes 218 miliard korun, zaměstnává více než 63 000 lidí po celém světě. Zabývá se mimo jiné vývojem a výrobou elektronických zařízení, informačního vybavení, telekomunikačního vybavení, polovodičů a špičkových keramických komponent a produktů.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kyocera uvádí novou značku


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.