Přeposlat Konica Minolta uvádí na trh nové barevné multifunkční zařízení bizhub C652

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Konica Minolta uvádí na trh nové barevné multifunkční zařízení bizhub C652

24.03.2009 | Tisková zpráva - Konica Minolta | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Provozy s vysokým zatížením již nemusí dále hledat – kombinace produktivity a vysoké kvality barev s velmi rychlým černobílým tiskem zajišťuje flexibilitu a tempo, potřebné pro tato pracoviště.

Provozy s vysokým zatížením již nemusí dále hledat – kombinace produktivity a vysoké kvality barev s velmi rychlým černobílým tiskem zajišťuje flexibilitu a tempo, potřebné pro tato pracoviště. Ať jde o rozšíření existujícího strojového parku nebo o náhradu zastaralých černobílých zařízení, bizhub C652 zaručuje vysoce produktivní a přitom ekonomické černobílé kopírování a tisk. Vynikající kvalita černobílých výtisků je zajištěna aplikací vyspělé technologie tvorby barevného obrazu také na černobílou reprodukci. Tiskový řadič Emperon™ poskytuje stroji bizhub C652 standardně plnou kompatibilitu v sítích a zajišťuje dokonalé začlenění do jakékoli IT infrastruktury. Všechny nejmodernější komunikační technologie jsou tak plně přístupné prostřednictvím celé firemní sítě. Při návrhu systému bizhub C652 se Konica Minolta zaměřila na skutečně inovativní technologie, zlepšující výkon, produktivitu a spolehlivost. Jsou to technologie, které ještě více zpřístupňují barevný tisk při současném zachování cenové dostupnosti černobílého tisku. Odlišnost tohoto stroje tkví v mnoha propracovaných detailech – příkladem může být možnost pokračovat v černobílém tisku i po vyčerpání barevných tonerů. Stejně tak stroj dokáže odložit úlohu, pro niž nemá vhodný typ papíru a pokračuje další úlohou. Kombinací řady technologických novinek se bizhub C652 stává dokonalým barevným zařízením pro náhradu zastaralých a neproduktivních černobílých strojů. Základní parametry Standardně kopírka, síťový tisk a skenování, volitelně fax Rychlost výstupu: 65 str./min barevně, 50 str./min mono Tiskový řadič: standardně Emperon, volitelně EFI Fiery Vstupní kapacita papíru: až 6,650 listů Flexibilita v médiích: gramáž až 300 g/m², formát až A3+ Tisková kvalita: Simitri-HD® (HD - High Definition) polymerovaný toner poskytuje mimořádnou kvalitu barevného obrazu stejně jako vynikající černou densitu. Snadnost používání: mimořádná jednoduchost s plnobarevným ovládacím panelem Možnosti dokončování (volitelně): odsazování, skupinkování, třídění, sešívání, děrování, půlsklad, trojsklad, brožura (sešitá ve hřbetě)

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Konica Minolta uvádí na trh nové barevné multifunkční zařízení bizhub C652


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.