Přeposlat Výkonný barevný tisk s nízkými náklady na vlastnictví od společnosti Kyocera

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Výkonný barevný tisk s nízkými náklady na vlastnictví od společnosti Kyocera

19.01.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Kyocera Mita uvedla na trh dvě síťové tiskárny A4 pro týmy a pracovní skupiny, které od tiskáren očekávají nízké celkové náklady na vlastnictví. Nové tiskárny FS-C5015N a FS-C5025N...

Společnost Kyocera Mita uvedla na trh dvě síťové tiskárny A4 pro týmy a pracovní skupiny, které od tiskáren očekávají nízké celkové náklady na vlastnictví. Nové tiskárny FS-C5015N a FS-C5025N doplňují úspěšnou tiskárnu FS-C5030N v řadě profesionálních barevných tiskáren ECOSYS společnosti Kyocera a dávají uživatelům možnost flexibilního výběru podle jejich rozpočtu a požadavků. Na základě jedinečné technologie ECOSYS společnosti Kyocera používají všechny tři tiskárny trvanlivé komponenty, které zaručují spolehlivý tisk, nízké celkové náklady na vlastnictví a nízké náklady na tisk jedné strany. Uživatelé tiskáren Kyocera si budou nejen moci užívat barevný tisk bez obav z vysokých výrobních nákladů, ale přidaná hodnota, kterou získají díky zlepšenému působení pomocí barevného tisku, jim více než vynahradí jejich investici. Tiskárna FS-C5015N je ideální pro malé týmy s vysokými nároky na tisk. Tento model nabízí rychlost 16 stran/min se síťovým rozhraním ve standardním provedení a flexibilitou pro různé typy médií. Je vybaven zásobníkem na 500 listů papíru a víceúčelovou přihrádkou na 100 listů ve standardním provedení s možností rozšíření kapacity na 1100 listů. Málokdy se podaří najít barevnou tiskárnu s tak nízkými náklady na stránku a s tolika funkcemi; FS-C5015N nejenže nabízí emulace PCL 6 a PostScript 3, ale také zaručuje impozantní životnost 100 000 stránek.

Výkonný barevný tisk s nízkými náklady na vlastnictví od společnosti Kyocera

FS-C5025N je rychlá barevná tiskárna pro pracovní skupiny s tiskem 20 stran/min. Uživatelé se mohou spolehnout, že díky maximální vstupní kapacitě 2100 listů papíru , která uspokojí i velké pracovní skupiny, zvládne i nejrozsáhlejší tiskové úlohy. Se síťovým rozhraním ve standardní výbavě a vysokokapacitními zásobníky toneru, které zajišťují neuvěřitelně nízké náklady na jednu stránku, bude tato tiskárna tvrale poskytovat spolehlivý výkon po celou dobu své životnosti (600 000 stran). FS-C5025N nabízí pracovním skupinám ideální funkčnost a vysoký výkon, díky nimž je ve své třídě konkurenceschopná.

Výkonný barevný tisk s nízkými náklady na vlastnictví od společnosti Kyocera

Tiskárna FS-C5030N je sice na trhu teprve krátce, ale už se z ní stala oblíbená výkonná tiskárna formátu A4. Má stejné funkce jako model FS-C5025N, ale nabízí vyšší rychlost 24 stran/min, takže zaručuje opravdu vysokou produktivitu po celou dobu své životnosti, tj. 600 000 stran – ideální řešení pro větší, náročnější pracovní skupiny.

Diskrétní provedení

Vzhledem ke kompaktní konstrukci a nejmenšímu půdorysu ve své třídě vyžadují tiskárny FS-C5015N a FS-C5025N minimální prostor pro instalaci. Jsou také velmi tiché, v režimu spánku nevydávají žádný hluk a při tisku jen velmi slabý. Proto je možné umístit je v kanceláři kamkoli, aniž by zabíraly cenné místo nebo rušily. Všechny tři modely této řady se mohou pochlubit vysokou funkčností, systémem správy a sledování dokumentů eMPS a nástroji pro kontrolu nákladů. Mohou být také vybaveny přídavnou automatickou duplexní jednotkou, která dokáže v plné rychlosti tisknout oboustranné dokumenty (např. brožury či katalogy). Díky zařízením Kyocera vykonávajícím barevný tisk při stejné rychlosti, kvalitě a celkových nákladech na vlastnictví jako černobílá zařízení, se barevné provedení dokumentů stalo skutečně dostupným. Ať tisknete cokoliv, barva už nemusí znamenat vysoké náklady – nové tiskárny Kyocera se Vám skutečně vyplatí.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Výkonný barevný tisk s nízkými náklady na vlastnictví od společnosti Kyocera


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.