OKI


Přeposlat OKI přebírá od Seiko širokoformátový tisk

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

OKI přebírá od Seiko širokoformátový tisk

12.01.2016 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnosti OKI Data Corporation a Seiko instruments podepsaly dohodu, na základě které OKI převzala celosvětové aktivity Seiko I Infotech v oblasti širokoformátového tisku a začlenila je do nově vzniklé společnosti OKI Data Infotech.

OKI přebírá od Seiko širokoformátový tisk

OKI Data Infotech nabízí tisková zařízení pro široké spektrum grafických aplikací a řešení pro CAD (Computer Aided Design), AEC (Architecture, Engineering and Construction) a GIS (Geographic Information System). V nabídce OKI Data Infotech pro grafická studia jsou širokoformátové tiskárny ColorPainter s velikostí od 64 do 104 palců. Zařízení pracují s ekologickými inkousty s možností tisku až 7 barev včetně neonové při kapacitě 1,5 litru inkoustu na každou z nich a hmotnosti stroje až 320 kg. Multifunkční LED tiskárny Teriostar pro inženýrské a architektonické aplikace tisknou do rozměru 36 palců při délce až 15 metrů, jsou vybaveny skenerem pro stejný formát papíru a váží 185 až 250 kg.

OKI spatřuje v oblasti tiskových zařízení s vysokou přidanou hodnotou významný růstový potenciál a důležitý obchodní segment. Společnost předpokládá na trhu s profesionálními tiskovými stroji meziročně šestiprocentní růst širokoformátového tisku, s poptávkou vyvolanou potřebami zákazníků z oblasti maloobchodu a distribuce.

„S akvizicí získává OKI nejen portfolio širokoformátových inkoustových tiskáren a LED grafických plotrů, ale také technologie a zdroje v oblasti výzkumu a vývoje spolu s relevantními obchodními kanály. Prostřednictvím této akvizice bude OKI usilovat o rozšíření obchodních aktivit v profesionálním tisku nabídkou tiskových řešení na jednom místě, se zaměřením na segmenty tisku, distribuce a maloobchodu,“ prohlásil Takao Hiramoto, prezident OKI Data Corporation.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku OKI přebírá od Seiko širokoformátový tisk


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.