Přeposlat Společnost Panasonic představuje nové multifunkční tiskárny

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Společnost Panasonic představuje nové multifunkční tiskárny

20.07.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Panasonic představila novou řadu multifunkčních tiskáren vybavených funkcemi pro mobilní konektivitu a úsporu papíru.

Společnost Panasonic představuje nové multifunkční tiskárny

Systém rychlého oboustranného tisku umožňuje automatický tisk na obě strany papíru, čímž šetří jak papír, tak čas. Díky nižším nárokům na úložné místo na papír lze tiskárnu KX-MB2100 nainstalovat na menší pracoviště.

Tlačítka rychlých úloh lze naprogramovat až na tři různé často používané funkce nebo komplikovaná nastavení kopírování a skenování. Možnost rychle vyvolat a spustit programy tisku bez nutnosti pokaždé opakovat celý postup nastavení zrychluje proces a přispívá k bezchybnému provozu.

Společnost Panasonic představuje nové multifunkční tiskárny

Funkce zabezpečeného tisku pak chrání důvěrné dokumenty před neoprávněným přístupem. Tisková data jsou chráněna heslem a dočasně uložena na pevném disku v počítači uživatele. Tyto dokumenty lze načíst a vytisknout pouze po zadání hesla na tiskárně.

Hana Grůzová, Marketing Manager společnosti Panasonic, říká: „Díky systému rychlého oboustranného tisku vyčnívá tiskárna KX-MB2100 z řady ostatních multifunkčních tiskáren. Šetří čas uživatele, zejména při velkých objemech dlouhých dokumentů.“

Tiskárny KX-MB2170 a KX-MB2130 jsou kompatibilní s tablety i chytrými telefony a podporují tisk ze zařízení iOS a Android, a to prostřednictvím služby Google Cloud Print nebo mobilní aplikace, která bude dostupná v roce 2015.

Společnost Panasonic představuje nové multifunkční tiskárny

„Řada KX-MB2100 představuje ekonomické řešení tisku pro firmy všech velikostí,“ dodává Hana Grůzová „Je navržena s ohledem na potřeby moderního podnikání, od konektivity pro mobilní zařízení po ekologický provoz, který šetří papír. Tato řada tiskáren pomáhá organizacím šetřit náklady, prostor i čas.

Bližší informace o jednotlivých modelech naleznete zde: http://bit.ly/1qA68iT

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Společnost Panasonic představuje nové multifunkční tiskárny


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.