Přeposlat Sharp – multifunkční zařízení MX-C301W

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sharp – multifunkční zařízení MX-C301W

02.10.2014 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Sharp uvádí na trh kompaktní, barevné a úsporné multifunkční zařízení s formátem A4, které umožňuje spolupráci s cloudovými službami. Zařízení MX-C301W bylo vyvinuto s ohledem na potřeby malých a středních firem a nabízí velmi rychlý tisk, kopírování, skenování a faxování. Skvěle se osvědčí jako stolní zařízení pro velké firmy, které již vlastní zařízení s formátem A3. Díky bohatému standardnímu vybavení, uplatnění inovačních řešení a možnosti integrace s cloudovými službami se jedná o skutečnou revoluci v tomto segmentu.

Sharp – multifunkční zařízení MX-C301W

Model MX-C301W představuje kombinaci čtyř funkcí v jednom zařízení – tisku, kopírování, skenování a faxování. Zařízení disponuje 3 GB operační paměti a pevným diskem, který s kapacitou 250 GB poskytuje dostatek prostoru pro neomezenou správu dokumentů.

Tomasz Wieczorek, Product Manager CEE ve společnosti Sharp Electronics (Europe), k tomu uvedl: „MX-C301W představuje skutečnou revoluci v segmentu barevných multifunkčních zařízení s formátem A4. Je to první zařízení, které nám umožní definovat nový standard. Ve fázi návrhu jsme se rozhodli uplatnit novátorská řešení např. dvouprocesorovou architekturu, práci v režimu přístupového bodu (access point) nebo funkci Eco Scan. První z těchto řešení umožňuje rychlý přístup k zařízení prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu, a to i těch, které nejsou přihlášeny do firemní sítě. Druhé přináší úsporu, protože u činností, které nevyžadují tisk, např. skenování dokumentů, řídí napájení tak, že odpojuje součásti, které jsou zodpovědné za tisk. Navíc chceme dát svobodu našim zákazníkům, proto jsme zařízení vybavili bezdrátovým Wi-Fi připojením i gigabitovou síťovou kartou.

Sharp – multifunkční zařízení MX-C301W

Nové multifunkční zařízení díky technologii OSA (Open System Architecture) umožní firmám plně využívat možnosti cloudových služeb (např. Sharp Cloud Portal Office nebo Sharpdesk mobile) a pokročilých řešení pro autorizaci, kalkulaci tisku nebo správu tiskového parku. Zařízení MX-C301W je vybaveno velkým barevným dotykovým displejem o uhlopříčce 7″, gigabitovou síťovou kartou a vestavěnou Wi-Fi sítí, která uživatelům umožňuje tisk přímo z mobilního zařízení.

„Díky technologii OSA lze naše zařízení bez problémů propojit s cloudovými aplikacemi a to při dodržení nejvyšší úrovně bezpečnosti, dále může spolupracovat s různými řešeními, která jsou k dispozici v našem portfoliu a na trhu,“ dodal Tomasz Wieczorek

Sharp – multifunkční zařízení MX-C301W

MX-C301W je zařízení, které zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti, včetně šifrování naskenovaných dokumentů, šifrování disku, podporu protokolu SSL a bezpečnostního standardu IEEE 802.1X a zabezpečení PIN kódem. Dodatečně je vybaveno funkci follow-me printing, která chrání důvěrné dokumenty a umožňuje jejich okamžitý tisk na libovolném zařízení v kanceláři.

Zařízení tiskne rychlostí 30 stran za minutu (barevně i černobíle) na papír s gramáží od 55 do 220 g/m2. Ve standardu je vybaveno automatickým podavačem pro oboustranný tisk. Funkce kopírování umožňuje např. kopírování osobních dokladů a skenování podporuje všechny populární funkcionality např. skenování do e-mailu, na FTP server, do síťové složky (SMB), USB flash disk a na plochu PC.

Sharp – multifunkční zařízení MX-C301W

Základní technické údaje:

 • Rychlost tisku: 30 stran za minutu (černobíle i barevně)

 • Doba do vytištění první kopie – 7,4 sekundy u barevného tisku a 6,3 sekundy u černobílého tisku

 • Doba zahřívání 18 sekund

 • 50listový, dvoustranný podavač dokumentů s rychlostí skenování 35 obrazů za minutu

 • Zařízení založené na dvouprocesorové architektuře

 • 3 GB operační paměti RAM a HDD 250 GB

 • Barevný tisk s rozlišením 9 600 x 600 dpi

 • Gigabitová síťová karta a Wi-Fi ve standardu

 • Funkce access point a Eco Scan

 • Standardní kapacita papíru – 300 listů s možností rozšíření na 800 listů.

 • Barevné síťové skenování do e-mailu, na FTP server, do síťové složky (SMB), na USB flash disk a plochu PC s obsluhou formátu souborů XPS (volitelně), TIFF, PDF a JPG.

 • Skenování a tisk z USB flash disku

Datum uvedení na trh :Říjen 2014

Více informací můžete získat na internetových stránkách: www.sharp.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Sharp – multifunkční zařízení MX-C301W


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.