Přeposlat Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

17.07.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes se podíváme na hitparádu pětice nejpopulárnějších tiskáren v měsíci červnu. Žebříček si pro sebe ukradla společnost Canon, která zde má hned dva zástupce a je vidět, že tiskárny od této firmy nabízejí dobrý poměr mezi cenou a výkony.

Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

Canon Pixma MX922
Jedná se o současnou vlajkovou loď Canonu a proti svému předchůdci v podobě modelu Pixma MX892 nabízí vylepšení jak v oblasti rychlosti tisku, tak kvality a také výbavy. Jedná se o barevnou inkoustovou multifunkční tiskárnu, která zvládne tisknout, kopírovat, skenovat a je osazena také jednotkou faxu. Díky velmi dobré výbavě se tento model hodí i pro kancelářské použití a ve standardu dostanete například automatický duplexer pro oboustranný tisk, vstupní zásobník na 250 listů papíru nebo schopnost potisku CD/DVD. Ovládací panel obsahuje také barevný displej o úhlopříčce 3 palce a maximální rychlost barevného tisku je 10 stránek za minutu.

Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

Epson Expression Premium XP-800
Jedná se o zástupce stejné kategorie, jako výše uvedený model od Canonu a také v tomto případě dostanete multifunkční tiskárnu schopnou tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat. Výbava tohoto modelu je sice nepatrně horší, nicméně automatický duplexer dostanete také, ale vstupní zásobník pojme 100 listů papíru, což by mohlo být pro náročnější uživatele trochu limitující. Konektivita je dobrá a zahrnuje rozhraní USB, Ethernet a také WiFi přijímač. Líbil se nám také povedený ovládací panel, který obsahuje barevný dotykový LCD displej s úhlopříčkou 3.5 palce. Mezi nejlepší vlastnosti této tiskárny patří kvalita tisku, a to hlavně tisku barevných fotografií.

Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

Dell B1165nfw
Tato tiskárna je jediným laserovým multifunkčním modelem v této hitparádě a jedná se o model určený pro použití hlavně v kancelářích a pracovních skupinách. Tato tiskárna zvládne tisknout, kopírovat, skenovat a je osazena také faxem. Výbava je vcelku solidní, dostanete vstupní zásobník na 150 listů papíru, rozhraní WiFi, USB a samozřejmě také Ethernet. Jedinou výtku máme k absenci automatického duplexeru (tiskárna je osazena pouze manuálním), co je u přístroje zaměřeného na kancelář docela chyba. Mezi silné zbraně tiskárny patří velmi jednouché používání i nastavení a také opravdu kvalitní tisk textu. Potěší i vysoká rychlost tisku čítající 21 stránek za minutu (ppm).

Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

Canon Pixma Pro-100
Tato inkoustová tiskárna je profesionální přístroj zaměřený hlavně na fotografy, kteří potřebují hlavně co nejkvalitnější tisk fotografií. A to je samozřejmě její nesilnější zbraní. Podání barev je fantastické, stejně tak jako úroveň detailů a ostrost. Tiskárna zvládne také tisk ve velkém formátu a fotografii o rozměrech 13 x 9 palců zvládne vytisknout za velmi slušných 90 sekund. Výbava je solidní a dostanete vstupní zásobník na 150 listů papíru, rozhraní PictBridge pro přímý tisk fotografií z fotoaparátu a také USB 2.0 a WiFi přijímač. Jediná škoda je, že tiskárna neumí tisknout na matný fotopapír, což by její použitelnost ještě rozšířilo.

Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

Canon Pixma iP7220
Na posledním místě naší pětky se umístila tato jednoduchá inkoustová single tiskárna, která je zaměřena hlavně na domácí použití. Tento model se vyznačuje jednoduchým použitím a také solidní výbavou, ve které nechybí ani automatický duplexer pro oboustranný tisk nebo schopnost potisku CD/DVD. Nejvyšší rychlost barevného tisku je 10 stránek za minutu (ppm) a monochromatický tisk zvládne tento model rychlostí až 15 ppm. Fotografii o rozměru 4 x 6 palce umí tato tiskárna za 21 sekund. Kvalita tisku je výborná, a to hlavně tisku fotografií, které nabídnou dobré podání barev a vysokou míru ostrosti i detailů. Jediná nevýhoda tiskárny je menší kapacita zásobníku na papír, ale to se dá vzhledem k nižší ceně pochopit.

Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nejpopulárnější tiskárny za měsíc červen


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.