OKI


Přeposlat OKI představuje nové LED tiskárny

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

OKI představuje nové LED tiskárny

18.06.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní novince se podíváme na společnost OKI Data, která představila několik nových tiskáren. Novinky jsou určeny jak pro méně náročné uživatele, tak pro náročnější pracovní skupiny a kanceláře.

OKI představuje nové LED tiskárny

Celkově se můžeme těšit hned na 12 nových přístrojů, přičemž do prodeje se dostanou jak klasické a jednoduché single tiskárny, tak modernější multifunkční přístroje a k dispozici budou monochromatické i barevné modely. Začneme tím nejjednodušším, což jsou dvě monochromatické single tiskárny s označením B721dn a B731dn. Tyto tiskárny budou zaměřeny hlavně na snížení provozních nákladů a nákladů na jeden výtisk, takže je ocení uživatelé jak v domácnostech, tak v kancelářích. Design pravděpodobně příliš řešit nemusíme, všechny tiskárny jsou vyvedeny v podobném stylu, přičemž kombinují bílé tělo a šedé doplňky. Model B721dn se pyšní hlavně vysokou rychlostí tisku, která činí 49 stránek za minutu (ppm) při klasickém jednostránkovém tisku a 40 ppm při oboustranném tisku pomocí automatického duplexeru. Kapacita vstupního zásobníku může být rozšířena až na 630 listů a tato tiskárna zvládne měsíčně vytisknout až 250 000 výtisků. Výbava zahrnuje klasické rozhraní USB a samozřejmě nebude chybět ani možnost připojení k internetu.

OKI představuje nové LED tiskárny

Model B731dn nabídne takřka shodnou výbavu, jako B721dn, nicméně je trochu rychlejší a zvládne 55 ppm při jednostranném a až 42 ppm při oboustranném tisku. Nepatrně se zvýšila také měsíční výtěžnost, a to na 280 000 výtisků. Další v řadě je dvojice tiskáren s označením MB760 a MB770. Jedná se o multifunkční monochromatické tiskárny, které budou bodovat hlavně výbavou. Obě tiskárny zvládnou pojmout až 3160 listů papíru a ovládací panel je osazený dotykovým LCD displejem s úhlopříčkou 9 palců. Ten by vám měl výrazně usnadnit ovládání i nastavení tiskárny. Konektivní výbava obsahuje rozhraní USB, Ethernet a bude možné dokoupit si také WiFi přijímač. Co se týče rychlosti tisku, tak model s označením MB760 by měl zvládnout až 49 ppm, zatímco výše postavený model MB770 bude rychlejší a zvládne až 55 ppm. Nyní se přesuneme na pole barevných modelů a začneme čtveřicí barevných single tiskáren s označením C331dn, C531dn a C831n/C831dn. Model s označením C331dn bude takový základ a nabídne rychlost tisku 25 ppm při monochromatickém, 23 ppm při barevném tisku a maximální měsíční výtěžnost 45 000 výtisků.

OKI představuje nové LED tiskárny

Ve výbavě nebude chybět automatický duplexer, vstupní zásobník na 250 listů papíru a multifunkční zásobník na 100 listů papíru. Model C531dn na tom bude s výbavou stejně, ale bude nepatrně rychlejší. Tato tiskárna zvládne 31 ppm při monochromatickém a 27 ppm při barevném tisku a lepší je také měsíční výtěžnost, která čítá 60 000 výtisků. Tiskárny s označením C831n/C831dn zvládnou tisknout rychlostí až 35 ppm v barevném i černobílém módu a poradí si také s papíry o větším rozměru. Ve výbavě nebude scházet LCD displej a vstupní zásobník bude rozšiřitelný až na 1460 listů papíru. Barevné multifunkční tiskárny zahrnují modely s označením MC362w, MC562w a MC770/MC780. Všechny zvládnou tisknout, kopírovat, skenovat a v jejich výbavě nechybí ani fax, takže se jedná o tiskárny určené hlavně do kanceláří. Všechny čtyři tiskárny se liší hlavně rychlostí tisku (od 23 do 42 ppm) a v jejich výbavě nebude chybět například automatický duplexer, vstupní zásobník rozšiřitelný až na 3160 listů papíru a ovládací panel s LCD displejem. O spojení s počítačem se postará USB port a tiskárny jsou osazeny také portem Ethernet a WiFi příjmačem. Všechny novinky disponují zárukou pět let na tiskařský mechanizmus.

OKI představuje nové LED tiskárny

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku OKI představuje nové LED tiskárny


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.