Přeposlat Dell C3760dn

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell C3760dn

01.11.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes se podíváme na barevnou laserovou tiskárnu Dell C3760dn, která je určená pro použití v kancelářích a pracovních skupinách a jako taková disponuje velmi dobrou výbavou a slušnými výkony.

Dell C3760dn

To, že se jedná o tiskárnu určenou převážně pro kancelářské použití napoví už její jednoduchý design. Tiskána je vyvedená v černé barvě a jediné, co její vzhled trochu oživuje, je logo společnosti Dell na přední straně a ovládací panel na straně horní. Po stránce velikosti se jedná o typickou laserovou tiskárnu a její kompletní rozměry jsou 485 x 436.9 x 378.5 mm. Hmotnost se zastavila na hodnotě 25.4 kg. Manipulace tak není nejjednodušší a bude lepší, když si k sobě při přenášení někoho přizvete. Jak jsme se již zmínili, na horní straně těla tiskárny je umístěný ovládací panel, který se skládá ze čtyřřádkového LED displeje, alfanumerické klávesnice a čtyř funkčních tlačítek. Samotný ovládací panel je velmi jednoduchý, přehledný a výrazně přispívá k dobré a jednoduché ovladatelnosti tiskárny. Nyní se dostáváme k základní výbavě, která je příjemně rozsáhlá a potěšil nás hlavně objemný vstupní zásobník.

Dell C3760dn

Ten pojme 700 listů papíru (550 listů pojme hlavní zásobník, 150 listů multifunkční zásobník) a pokud by vám byla tato kapacita nedostatečná, můžete si dokoupit ještě jeden zásobník o kapacitě 550 listů. Celková kapacita tak může být až 1250 listů papíru, což by mělo bez problémů stačit i vytížené kanceláři nebo pracovní skupině, což platí také pro maximální měsíční výtěžnost čítající 80000 výtisků. Ve výbavě nechybní ani automatický duplexer pro oboustranný tisk a rozhraní USB a Ethernet. Uvedení tiskárny do provozu je vcelku jednoduchý úkon a jediné problémy byste mohli mít s nalezením vhodného místa v kanceláři, protože tiskárna nepatří zrovna k nejkompaktnějším. Po nalezení vhodného místa stačí naplnit zásobník papírem, zapojit náplně a po propojení s počítačem a následné instalaci se můžete pustit do práce. O propojení s počítačem se stará rozhraní USB a port Ethernet zastřešuje připojení k internetu.

Dell C3760dn

Tiskárna podporuje všechny dnes běžně používané operační systémy a ovladače dostanete na přiloženém CD, nicméně si je samozřejmě můžete také stáhnout na webu výrobce. Nyní se dostáváme k rychlosti tisku, která je výborná a určitě se jedná o jednu z nejlepších vlastností tohoto modelu. Výrobce uvádí maximální rychlost tisku 35 stránek za minutu (ppm) při monochromatickém i barevném tisku, přičemž při kombinovaném tisku textu, grafiky, prezentací a různých grafů se nejvyšší rychlost pohybuje okolo 7.9 ppm. To je velmi dobrý výsledek, který se v této kategorii řadí k nadprůměru. Kvalita tisku textu je velmi dobrá, výsledky jsou vhodné i pro náročnější použití a líbila se nám hlavně vysoká ostrost jednotlivých písmen. Ta jsou čitelná i při použití menšího fontu a dobré je také podání černé barvy. K nadprůměru patří určitě také kvalita tisku grafiky a fotografií. Hlavně fotografie jsou příjemně ostré a plné detailů. Kladné vlastnosti tiskárny uzavírají nízké provozní náklady.

Dell C3760dn

Dell C3760dn je skvělá barevná laserová tiskárna, která patří ve své kategorii mezi ty nejlepší kousky a kromě výborné výbavy nabídne také skvělou rychlost tisku a nízké provozní náklady. Určitě potěší také jednoduchá ovladatelnost a vysoká kvalita tisku fotografií a textu. Cena tohoto modelu se pohybuje okolo 650 dolarů (v přepočtu asi 12 540 Kč bez DPH).

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Dell C3760dn


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.