Přeposlat Xerox uvádí novou trojici monochromatických tiskáren

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox uvádí novou trojici monochromatických tiskáren

07.06.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Xerox pokračuje v rozšiřování nabídky tiskáren pro menší pracovní skupiny a kanceláře a v dnešní novince si představíme její nejnovější přírůstky. Můžeme se těšit na tři nové modely, které nabídnou dobrou výbavu a nízké provozní náklady.

Xerox uvádí novou trojici monochromatických tiskáren

Jedná se o modely s označením Phaser 3320, WorkCentre 3325 a WorkCentre 3315 a ve všech případech se jedná o monochromatické tiskárny. Začneme modelem Phaser 3320, který je z celé trojice nejjednodušší a také nejlevnější. Tento model je pouze single tiskárna, takže zvládne jenom tisknout a je tak určený hlavně méně náročným uživatelům, kteří nepotřebují například fax nebo kopírku a jejich hlavní požadavek je v rychlém tisku. Po stránce vzhledu se jedná o velmi jednoduchý model, jeho tělo má klasický tvar a vzhled trochu oživuje kombinace světlé a modré barvy, která se nachází na horní straně těla. Na horní straně je umístěný jednoduchý ovládací panel skládající se z několika funkčních tlačítek a malého, monochromatického displeje, který má hlavně informační charakter. Co se týče výbavy, tak v základu dostanete například zásobník na 300 listů papíru, automatický duplexer pro oboustranný tisk a standardní paměť 128 MB, která je rozšiřitelná až na 384 MB.

Xerox uvádí novou trojici monochromatických tiskáren

Konektivitu zastřešuje port USB 2.0 a o bezdrátové připojení se postará rozhraní WiFi. Nechybí ani 10/100/1000Base-T Ethernet, takže konektivní výbava je kompletní a nic důležitého zde nechybí. Tato tiskárna se chlubí hlavně velmi dobrou rychlostí tisku, která je až 37 stránek za minutu (ppm) při maximálním rozlišení 600 x 600 dpi. Maximální měsíční výtěžnost je 80 000 stránek, přičemž doporučená čítá 10 000 stránek. Tato tiskárna se prodává za přijatelných 399 dolarů (v přepočtu asi 8 220 Kč bez DPH). Další na řadě je model WorkCentre 3325, což je vlastně multifunkční verze výše uvedené tiskárny. Jedná se tedy o monochromatickou multifunkční tiskárnu, která zvládne jak tisk, tak kopírování, skenování a nechybí zde ani fax. Tomu se samozřejmě musel podřídit i design a rozměry, které jsou větší, než u modelu Phaser 3320. Tiskárna je opět světlá a ovládací panel je vyvedený v barvě modré, což usnadňuje orientaci. Ovládací panel je o něco komplexnější a kromě většího displeje obsahuje také alfanumerickou klávesnici.

Xerox uvádí novou trojici monochromatických tiskáren

Vlastnosti tiskárny zůstaly víceméně stejné, jako u modelu 3320 a opět se tedy můžeme těšit na tisk o rychlosti až 37 ppm při maximálním rozlišení 600 x 600 dpi. Výbava je také stejná a obsahuje vstupní zásobník na 300 listů papíru, automatický duplexer a trojici konektivních řešení v podobě USB / WiFi / Ethernet. Maximální měsíční výtěžnost tohoto modelu je 80 000 stránek. V základu dostanete paměť čítající 258 MB a tu lze rozšířit až na 768 MB. Cena tohoto modelu byla stanovena na 599 dolarů (asi 12 340 Kč bez DPH). Líbí se vám vlastnosti výše uvedeného modelu, ale nepotřebujete tu rychlost a podobné věci? Přesně pro vás je určená tiskárna WorkCentre 3315, což je vlastně trochu osekaný sourozenec typu 3325. Vzhled i vlastnosti zůstaly stejné a liší se pouze výbava a již zmíněná rychlost. Ta je 33 stránek za minutu (ppm) a co se týče odlišností ve výbavě, tak tato tiskárna je osazena slabším procesorem (360 MHz), nižší pamětí (128 / 384 MB) a chybí zde WiFi přijímač, takže se budete muset spolehnout pouze na rozhraní Ethernet. Cena této verze je 449 dolarů (asi 9 250 Kč bez DPH).

Xerox uvádí novou trojici monochromatických tiskáren

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Xerox uvádí novou trojici monochromatických tiskáren


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.