Přeposlat Nejlepší tiskárny za květen 2012

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nejlepší tiskárny za květen 2012

05.06.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes se podíváme na hitparádu čtyř nejlepších tiskáren za měsíc květen. Takže, pokud plánujete koupi nové tiskárny, ani jedním modelem z následující nabídky chybu neuděláte.

Nejlepší tiskárny za květen 2012

1. Canon Pixma MX892
Na prvním místě se usadila tato povedená multifunkční tiskárna od společnosti Canon, která je zaměřená primárně pro domácí použití. Jedná se o barevný inkoustový model, který zvládne, kromě tisku, také kopírování, skenování a v jeho výbavě nechybí ani fax, takže potěší také náročnější uživatele. Jedna z nejlepších vlastností tohoto modelu je určitě skvělá výbava, v základu dostanete například automatický duplexer, čtečku paměťových karet nebo přední USB port. Zalíbil se nám také elegantní design s velkým ovládacím panelem, kterému dominuje 3 palcový LCD displej. Kvalita tisku je výborná, což platí jak pro tisk textu, tak grafiky a samozřejmě také barevných fotografií. Jediné, co se nám příliš nezamlouvalo, byla vysoká spotřeba náplní a s tím spojené vyšší provozní náklady. To je ale k tomuto modelu jediná závažnější výtka.

Nejlepší tiskárny za květen 2012

2. HP Officejet 6700 Premium
Na druhém místě se umístil velmi podobný přístroj, jako na prvním. Opět se tedy jedná o barevnou inkoustovou multifunkční tiskárnu určenou hlavně pro domácí použití. Jedna z největších zbraní této tiskárny je skvělá ovladatelnost, ovládací panel skládající se z dotykového displeje je totiž jednoduchý, přehledný a velmi rychle jsme si na něj zvykli. Další kladná vlastnost je určitě také vysoká rychlost tisku, kdy tiskárna zvládne 16 stánek za minutu (ppm) při černobílém a 9 ppm při barevném tisku. Základní výbava je slušná a nechybí v ní například automatický duplexer, vstupní zásobník na 250 listů papíru nebo přední USB port. Konektivní výbavu zastřešuje rozhraní Ethernet a WiFi přijímač. Co se týče nedostatků, tak v první řadě je to opět vyšší spotřeba náplní, z čehož pramení vyšší provozní náklady.

Nejlepší tiskárny za květen 2012

3. Brother HL-3075cw
Třetí místo si pro sebe zabrala tato kvalitní barevná LED single tiskárna, která je určená jak pro domácnosti, tak pro menší pracovní skupiny. Tomuto profesionálnějšímu zaměření odpovídá hlavně výbava čítající vstupní zásobník na 251 listů papíru, paměť rozšiřitelná až na 512 MB, přední USB port a nechybí ani WiFi přijímač a rozhraní Ethernet. Maximální měsíční výtěžnost tiskárny je solidních 25 000 stránek. Ovládací panel nás příliš nenadchl, je sice přehledný a dobře se používá, ale nachází se zde pouze jednouchý monochromatický displej, což je škoda. Co nás naopak velmi potěšilo, byla skvělá kvalita tisku a také jeho rychlost, která je až 19 stránek za minutu (ppm). Pokud oželíte kopírku a skener a jde vám hlavně o kvalitu a rychlost tisku, jedná se o prakticky ideální model.

Nejlepší tiskárny za květen 2012

4. Samsung SCX-3405fw
Mezi nejlepší modely pro měsíc květen se zařadila také tato monochromatická laserová multifunkční tiskárna od společnosti Samsung, která zvládne tisk, kopírování, skenování a také fax. Tato tiskárna najde své opodstatnění jak v domácnosti, tak v menší pracovní skupině, kde určitě oceníte vstupní zásobník na 150 listů papíru a měsíční výtěžnost čítající 10 000 stránek. Konektivní výbava zahrnuje klasiku v podobě portu USB 2.0, WiFi a nechybí ani rozhraní Ethernet. Mezi největší výhody této tiskárny patří kompaktní rozměry, skvělá kvalita tisku a také jeho rychlost, která čítá až 21 stránek za minutu (ppm). Trochu nám zde scházel automatický duplexer, tiskárna je osazena pouze manuálním, a určitě bychom uvítali také přední USB port. Celkový dobrý dojem završil jednoduchý a přehledný ovládací panel s množstvím funkčních tlačítek a monochromatickým displejem.

Nejlepší tiskárny za květen 2012

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nejlepší tiskárny za květen 2012


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.