Přeposlat Epson uvádí nové modely do řady WorkForce Pro C

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson uvádí nové modely do řady WorkForce Pro C

09.03.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes se podíváme na společnost Epson a na její chystané novinky na tiskařském poli. V blízké budoucnosti se můžeme těšit na nové modely v produktové řadě WorkForce Pro C, která je zaměřena na kancelářské a pracovní skupiny.

 

Epson uvádí nové modely do řady WorkForce Pro C

 

Podle společnosti je tato řada ideální pro pracovní skupiny s 20 až 99 členy, což znamená docela rozměrnou kancelář. Epson se zaměřil na velmi nízké provozní náklady, efektivní tisk a tato řada se vyznačuje také velmi dobrou výbavou. Výrobce dokonce slibuje až o 50 % nižší provozní náklady, než u konkurence v této kategorii. Můžeme se těšit hned na šest nových modelů, přičemž tři budou multifunkční a tři klasické single tiskárny. Začneme jednoduššími single tiskárnami, které zahrnují modely WorkForce Pro C WP-4010, WP-4023 a WP-4090. Jedná se o barevné modely a hlavní rozdíl mezi jednotlivými tiskárnami bude hlavně ve výbavě. Design této řady je docela příjemně jednoduchý, tělo tiskáren je vyvedeno v bílé barvě a hlavní dominanta je na horní straně umístěný ovládací panel. Ten je docela jednoduchý, skládá se pouze z několika funkčních tlačítek a informačních diod, které znázorňují stav náplní.

 

Epson uvádí nové modely do řady WorkForce Pro C

 

V základní výbavě všech těchto modelů najdeme vstupní zásobník na 250 listů papíru, další zásobník na 80 listů, automatický duplexer pro oboustranný tisk, rozhraní Ethernet a klasický USB port. Pokud by se vám stál vstupní zásobník nedostatečný, budete ho moct rozšířit o další s kapacitou 250 listů papíru. Model WP-4010 je v této řadě základ, model WP-4023 přidá WiFi adaptér a WP-4090 přidá podporu PostScript a PCL. Multifunkční tiskárny v této řadě zastupují modely WP-4520, WP-4533 a WP-4590 a všechny tři nabídnou jak tisk, tak kopírování, skenování a nechybí ani fax. Design se od výše uvedených single tiskáren trochu liší a jiný je hlavně ovládací panel, který je trochu komplexnější. Kromě funkčních tlačítek zde najdeme také alfanumerickou klávesnici pro obsluhu faxu a kopírky a také LCD displej s úhlopříčkou obrazu 2.5 palce. Tělo všech tří modelů je opět bílé a celkově se design docela povedl.

 

Epson uvádí nové modely do řady WorkForce Pro C

 

Co se týče základní výbavy, tak všechny tři modely nabídnou vstupní zásobník na 250 listů papíru, ještě jeden zásobník na dalších 80 listů a nechybí ani možnost pořídit si extra zásobník na dalších 250 listů. Ve výbavě nechybí ani automatický duplexer pro oboustranný tisk a přední USB port, což je docela praktické. Všechny tři modely jsou vybaveny také rozhraním Ethernet. Hierarchie těchto multifunkčních modelů je stejná, jak u výše uvedených single tiskáren. Model WP-4520 je základní a nejlevnější, model WP-4533 nabídne navíc WiFi a WP-4590 přidá podporu PostScript a PCL. Všech šest tiskáren spojuje stejná rychlost tisku, která je 16 stránek za minutu (ppm) v případě černobílého a 11 ppm v případě barevného tisku. Rychlost oboustranného tisku je u všech modelů 9.2 ppm pro černobílý a 7.1 ppm pro barevný tisk, přičemž maximální rozlišení tisku činí 4800 x 1200 dpi. Maximální měsíční výtěžnost je slušných 25 000 výtisků. Prodej by měl začít v průběhu tohoto měsíce, a to za ceny od 199 do 499 dolarů v závislosti na výbavě (v přepočtu asi 3775 až 9460 Kč bez DHP).

 

Epson uvádí nové modely do řady WorkForce Pro C

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson uvádí nové modely do řady WorkForce Pro C


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.