Přeposlat Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

28.02.2012 | Louženský David | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes budeme pokračovat v novinkách společnosti Epson, která uvedla na trh hned dvě nové modelové řady laserových tiskáren. Obě jsou určeny hlavně pro kancelářské použití a výrobce se mimo jiné zaměřil na co nejefektivnější provoz.

 

 

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

 

Jedná se o modelové řady AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N, přičemž první řada je určena pro střední a velké pracovní skupiny a kanceláře a druhá je určena skupinám menším. Zatímco výše postavená řada 9300 zvládne barevný i černobílý tisk, řada 7000 se pyšní hlavně velmi rychlým černobílým tiskem. Na designu není nic extra výjimečného, jedná se o klasické laserové tiskárny pro kancelářské použití, nicméně jsou docela kompaktní a nalezení vhodného místa k provozu by tak neměl být žádný závažnější problém. Jedna z nejlepších vlastností obou novinek je vysoká kapacita vstupního zásobníku papíru, který jde ještě rozšířit, což je pro kancelářské použití určitě potřebné. Některé vybrané modely jsou osazeny také automatickým duplexer pro pohodlný oboustranný tisk.

 

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

 

 

Důležitá vlastnost kancelářských tiskáren je také vysoká výtěžnost a ani v tomto ohledu Epson nešetřil. Obě modelové řady zvládnou až 100 000 výtisků měsíčně, takže na nedostatek výkonu si zcela jistě nikdo stěžovat nebude. Co se týče schopností tisku, obě řady zvládnou formáty A6 až A3 a můžeme se těšit také na vysokou rychlost tisku. Řada C9300N zvládne barevný i černobílý tisk na formát A4 rychlostí až 30 stránek za minutu (ppm), zatímco řada M7000N se chlubí černobílým tiskem stejného formátu rychlostí až 32 ppm. Výrobce samozřejmě myslel i na konektivitu a obě řady jsou vybaveny rozhraním Ethernet a podporují tiskové jazyky PDL a protokoly IPsec a IPv6. Díky tomu bude integrace do IT prostředí jednoduchá a bezproblémová.

 

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

 

 

Kvalitnímu tisku napomůže technologie zdokonaleného rozlišení Epson AcuLaser Colour-RITech (řada C9300N), díky které může tisk dosahovat rozlišení až 4800RiT. Do kanceláře se jedná o velmi užitečnou technologii, protož eliminuje nepravidelné okraje textu a zaručuje tisk grafů, tabulek, grafiky a schématických výkresů vytvořených v aplikacích CAD v jasných a výrazných barevných odstínech. Obě modelové řady disponují nízkou spotřebou energie a také příznivými provozními náklady, což jsou určitě důležité vlastnosti, které kolikrát rozhodují o koupi. Díky celkové úspornosti si obě řady vysloužily certifikaci Energy Star. Obě tyto zajímavé novinky se na našem trhu začaly prodávat tento měsíc a jejich cena začíná na 55 752 Kč za řadu C9300N a 33 636 Kč včetně DPH za řadu M7000N.

 

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.