Přeposlat Kodak Office HERO 6.1

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kodak Office HERO 6.1

14.02.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní recenzi se podíváme na další tiskárnu od společnosti Kodak z modelové řady Hero. Multifunkční tiskárna Office Hero 6.1 je zaměřená na použití ve středně vytížené kanceláři a nabídne vlastnosti i pro náročnější klientelu.

 

Kodak Office HERO 6.1

 

Jedná se o inkoustovou barevnou multifunkční tiskárnu, která zvládne jak tisk, tak kopírování, skenování a na palubě nechybí ani fax. Hned na první pohled nás zaujal docela výrazný design, který dělá z tohoto modelu jeden z nejpohlednějších kancelářských přístrojů vůbec. Povedená je hlavně elegantní červená linka na panelu s ovladači. Rozměry tiskárny jsou docela v normě, takže s nalezením vhodného místa na stole jsme neměli žádné závažnější potíže. Jednoduchá je také manipulace, protože hmotnost 9.6 kg je tak akorát. Na přední straně těla tiskárny se nachází rozměrný ovládací panel, který je osazen množstvím funkčních tlačítek a nechybí zde ani LCD displej, na kterém se zobrazují informace o tisku a stavu náplní. Po ergonomické stránce je ovládací panel navržený docela dobře, všechny ovládací prvky jsou pohodlně přístupné a na panel jsme si rychle zvykli.

 

Kodak Office HERO 6.1

 

Základní výbava je velmi štědrá a najdete v ní všechno, co byste mohli od podobně zaměřeného modelu očekávat. Vstupní zásobník pojme až 200 listů papíru a tiskárna zvládne měsíčně až 12 000 výtisků, což je dostatek i do vytíženější kanceláře. Na těle tiskárny se nachází také čtečka paměťových karet a o oboustranný tisk se postará automatický duplexer. Milovníky fotografií určitě potěší přítomnost rozhraní PictBridge, díky kterému můžete tisknout fotografie přímo z vašeho digitálního fotoaparátu. Kodak Hero 6.1 umí také skenování přímo do e-mailu, do složky, do aplikace nebo přímo na paměťové karty a zvládne i online tisk, a to pomocí Google Cloud Print nebo KODAK Email Print. Uvedení tiskárny do provozu je jednoduchý a rychlý úkon, se kterým jsme neměli žádný závažnější problém. Stačí najít vhodné místo na stole, zapojit náplně, naplnit zásobník papírem a po propojení s počítačem a následné instalaci se můžete pustit do práce. Ovladače dostanete přímo na přiloženém CD a můžete si je samozřejmě také stáhnout z webu výrobce.

 

Kodak Office HERO 6.1

 

Co se týče připojení k počítači, tak o to se stará klasický USB port a bezdrátové připojení zastřešuje WiFi. Ve výbavě nechybí ani port Ethernet 10 Base-T, takže na své si přijdou určitě všichni. Rychlost tisku je průměrná a v této kategorii najdete i rychlejší modely, přičemž nejvíce nás zklamala rychlost tisku textu. Kodak zvládl pouze 4.94 stránek za minutu (ppm), což není zrovna oslnivý výsledek. Rychlost tisku grafiky se zastavila na hodnotě 2.06 ppm a při tisku fotografií jsme dosáhli nejlepšího výsledku 1.08 ppm (rozměr 4x6 palců). Kvalita tisku je na tom naštěstí mnohem lépe, než rychlost a nejvíce se nám líbily fotografie. Ty disponují vysokou úrovní detailů a nabídnou i docela dobré podání barev. Kvalita tisku textu je také nadprůměrná a bude stačit i náročnějším uživatelům. Další velkou výhodou je docela úsporný provoz a fakt, že náplně patří k těm levnějším, takže náklady na jeden výtisk jsou příjemně nízké.

 

Kodak Office HERO 6.1

 

Kodak Office Hero 6.1 je povedená multifunkční tiskárna, která zaujme atraktivním designem, povedeným ovládacím panelem, skvělou výbavou a kvalitním tiskem. Mezi nevýhody bychom zařadili docela pomalý tisk, a to hlavně při tisku textu. Případní zákazníci určitě ocení také nízké náklady a levné náplně.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kodak Office HERO 6.1


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.