HP


Přeposlat HP uvádí novou řadu tiskáren LaserJet Pro 300 a 400

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP uvádí novou řadu tiskáren LaserJet Pro 300 a 400

06.02.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní novince se podíváme na společnost HP a na jejich několik nových tiskáren. Řada LaserJet Pro nabídne jak multifunkční, tak single tiskárny a zaměřením spadá převážně do kanceláří.

 

Hned ze začátku vás musíme upozornit, že výrobce zvolil pro své nové tiskárny až neuvěřitelně dlouhé pojmenování. Základní větve označené jako LaserJet Pro 300 color a LaserJet Pro 400 color se dělí na jednotlivé modely, tak se pojďme podívat, na co se můžeme těšit.


Řada LaserJet Pro 300 color bude obsahovat pouze jeden model, a to HP LaserJetPro 300 color MFP M375nw. Jedná se o multifunkční laserovou barevnou tiskárnu, která zvládne jak tisk, tak kopírování, skenování a nechybí zde ani fax. Po stránce vzhledu je to typický kancelářský přístroj, čemuž napovídá celková stavba těla a také rozměry. Na přední straně se nachází dotykový LCD displej s úhlopříčkou 3.5 palce, který slouží jak k ovládání tiskárny, tak ke kontrole stavu náplní a zobrazují se zde také informace o tisku. HP uvádí nejvyšší rychlost tisku 19 stránek za minutu (ppm) při barevném i černobílém tisku a tiskárna zvládne nejvyšší rozlišení 600 x 600 dpi. Konektivitu zajišťuje přední USB port a na palubě nechybí ani rozhraní WiFi pro bezdrátové připojení. Prostor na papír zajišťuje zásobník, který pojme až 300 listů, což stačí i do vytíženější kanceláře.

 

HP uvádí novou řadu tiskáren LaserJet Pro 300 a 400

 

Řada LaserJet Pro 400 je podstatně rozvětvenější a nabídne hned pět nových tiskáren, a to jak multifunkčních, tak single přístrojů. Základní modely jsou dva, a to LaserJet Pro 400 color MFP M475dn a MFP M475dw, přičemž rozdíl je hlavně ve výbavě. Design je takřka identický, jako u výše uvedené tiskárny a na přední straně se opět nachází 3.5 palcový dotykový LCD displej. Stejné jsou také vlastnosti obou tiskáren, které zvládnou tisk, kopírování, skenování a fax. Proti výše zmíněnému modelu se zlepšila rychlost tisku, která je nyní 21 ppm při černobílém i barevném tisku, přičemž nejvyšší rozlišení 600 x 600 dpi zůstalo zachováno. Součástí standardní výbavy je automatický duplexer, vstupní zásobník na 300 listů papíru a přední USB port. Model M475dn nabídne rozhraní Ethernet a M475dw zase bezdrátový WiFi přijímač, přičemž obě tiskárny můžete rozšířit o další dva zásobníky na papír (2 x 250 listů).

 

HP uvádí novou řadu tiskáren LaserJet Pro 300 a 400

 

Řada single tiskáren je označená jako LaserJet Pro 400 color M451 a na výběr budou hned tři konfigurace s rozdílnou výbavou (M451nw, M451dn a M451dw). Po stránce vzhledu jsou si všechny tři modely podobné jako vejce vejci a design je podstatně jednodušší, než u multifunkčních modelů. Jednoduchý ovládací panel se nachází na přední straně těla tiskáren a skládá se pouze z několika funkčních tlačítek a malého monochromatického displeje. Všechny tři tiskárny disponují shodnými výkony, zvládnou tisk o rychlosti 21 ppm (monochromaticky i v barvě) při nejvyšším rozlišení 600 x 600 dpi a stejný je také vstupní zásobník, schopný pojmout 250 listů papíru. Rozdíly jsou hlavně v konektivní výbavě. Modely M451nw a M451dw nabídnou bezdrátovou konektivitu, podporují službu HP ePrint a umí také tisk z mobilních zařízení. Automatický duplexer najdeme u modelů M451dn a M451dw už v základu, přičemž vstupní zásobník jde rozšířit o dalších 250 listů papíru, a to u všech tří tiskáren v této řadě.

 

HP uvádí novou řadu tiskáren LaserJet Pro 300 a 400

 

HP uvádí novou řadu tiskáren LaserJet Pro 300 a 400

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP uvádí novou řadu tiskáren LaserJet Pro 300 a 400


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.