Přeposlat Canon představuje tři nové tiskárny z řady Pixma

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon představuje tři nové tiskárny z řady Pixma

20.10.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Canon představila hned tři nové tiskárny ze své modelové řady Pixma a v dnešní novince se podíváme, na co se můžeme těšit. Jedná se o multifunkční tiskárny, které jsou určené převážně pro domácí použití a podle toho vypadá také jejich výbava a cena.

 

Jedná se konkrétně o modely s označením Pixma MG4120 Wireless Photo All-in-One, Pixma MG3120 Wireless Photo All-in-One a Pixma MG2120 Photo All-in-One a podíváme se hezky na všechny tři modely postupně. Všechny tři modely jsou osazeny systémem jednoduchého zapojení náplní, což vám usnadní hlavně výměnu. Začneme tím nejlepším, což je MG4120.

 

Canon představuje tři nové tiskárny z řady Pixma

 

Canon Pixma MG4120 Wireless Photo All-in-One


Jedná se o nejlépe vybavenou a nejvýkonnější tiskárnu ze všech tří modelů, přičemž kromě tisku zvládne také kopírování a skenování. Po stránce designu se jedná o vcelku elegantní model, přičemž určitě oceníte kompaktní rozměry, které vám usnadní nalezení vhodného místa na stole a samotnou manipulaci. Na horní levé straně těla tiskárny se nachází přehledný ovládací panel, který je doplněný také barevným, 2.4 palcovým LCD displejem, na kterém se zobrazují informace o tisku a také nastavení tiskárny. V základní výbavě dostanete automatický duplexer, vestavěnou čtečku paměťových karet a také technologii Full HD Movie Print. K tiskárně dostanete také software CloudLink, který vám umožní online tisk z Canon iMAGE GATEWAY nebo z Picasa. O konektivitu se postará USB port a nechybí ani vestavěný WiFi přijímač. Co se týče výkonů, tak se můžete těšit na 9.9 stránek za minutu (ppm) při černobílém a 5.7 ppm při barevném tisku, což jsou na domácí tiskárnu docela slušné hodnoty. Cena tohoto modelu začíná na 130 dolarech (cca 2340 Kč bez DPH).

 

Canon představuje tři nové tiskárny z řady Pixma

 

Canon Pixma MG3120 Wireless Photo All-in-One


Tento model sedí o třídu níž, než výše uvedená Pixma MG4120 a to se promítlo hlavně ve výkonech. Oba modely jsou si vcelku hodně podobné a tento také nabídne tisk, kopírování a skenování. Fax zde opět schází, ale vzhledem k zaměření na domácnost to není nic překvapivého. Výbava tohoto modelu je také vcelku slušná, v základu dostanete automatický duplexer pro oboustranný tisk, čtečku paměťových karet a nechybí ani technologie Full HD Movie Print. Po stránce výkonů je to proti výše uvedenému modelu trochu horší a tato tiskárna nabídne 9.2 ppm při černobílém a 5 ppm při barevném tisku, nicméně do domácnosti je to pořád slušné. O připojení k počítači se postará USB rozhraní a pomocí WiFi přijímače můžete tiskárnu zapojit bezdrátově to sítě. Cena tohoto modelu je 80 dolarů (cca 1440 Kč bez DPH).

 

Canon představuje tři nové tiskárny z řady Pixma

 

Canon Pixma MG2120 Photo All-in-One


Jedná se základní model této modelové řady, ale pořád zvládne tisknout, kopírovat a najdeme zde také skener. Design tiskárny je trochu jednodušší, než u předchozích dvou modelů a na ovládacím panelu chybí LCD displej. Nicméně i tady najdeme kompaktní rozměry, které vám usnadní nalezení vhodného místa na stole. V základní výbavě dostanete například vstupní zásobník na 100 listů papíru a USB port pro spojení tiskárny s počítačem. Rychlost tisku je 8.4 ppm v případě černobílého a 4.8 ppm v případě barevného tisku a tiskárna zvládne nejvyšší rozlišení 4800 x 1200 dpi. Jedna z největších výhod tohoto modelu bude zcela jistě cena, která byla stanovena na 70 dolarů (cca 1260 Kč bez DPH).

 

Canon představuje tři nové tiskárny z řady Pixma

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon představuje tři nové tiskárny z řady Pixma


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.