HP


Přeposlat HP uvádí nové tiskárny Photosmart e-All-in-One a Envy

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP uvádí nové tiskárny Photosmart e-All-in-One a Envy

15.09.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost HP pokračuje v omlazení svých tiskáren opravdu rychle a v dnešní novince se opět podíváme na několik jejích nových modelů. Můžeme se těšit hned na čtyři nové tiskárny ze dvou modelových řad.

 

HP uvádí nové tiskárny Photosmart e-All-in-One a Envy

 

Tři nové tiskárny budou spadat do modelové řady Photosmart e-All-in-One a jedna tiskárna do populární řady Envy. Všechny čtyři modely jsou určeny převážně pro použití v domácnosti, čemuž odpovídá také větší zaměření na tisk fotografií a stylovější design než u vyloženě kancelářských přístrojů. V dnešní novince si představíme konkrétně tiskárny Photosmart 5510, Photosmart 6510 a Photosmart 7510 a nakonec si necháme stylovku Envy 110. Začneme vstupní tiskárnou do řady Photosmart, a to modelem Photosmart 5510 e-All-in-One. Jedná se o multifunkční model, takže kromě tisku zvládne také kopírování a skenování. Fax zde není, ale vzhledem k zaměření a plánované nízké ceně je to pochopitelné. Design je vcelku povedený, tiskárna vypadá relativně elegantně a zaujmou také kompaktní rozměry, díky kterým určitě nebude problém najít pro ni vhodné místo na stole. Tiskárně dominuje dotykový ovládací panel, který je osazen barevným LCD displejem o úhlopříčce obrazu 2.36 palců. Úhlopříčka to sice není největší, ale je příjemné, že HP dává displeje i do opravdu základních modelů.

 

HP uvádí nové tiskárny Photosmart e-All-in-One a Envy

 

Co se týče základní výbavy, tak dostanete vstupní zásobník na celkem skromných 60 listů papíru, USB port pro spojení tiskárny s počítačem a nechybí ani vestavěný WiFi přijímač. Rychlost je podle HP 11 stránek za minutu (ppm) při černobílém a 7.5 ppm při barevném tisku. Výkony to sice nejsou kdoví jak zázračné, ale pro základní model je to i tak slušné. Tiskárna disponuje také technologií ePrint. Střed nabídky obměněné řady Photosmart bude tvořit model označený jako Photosmart 6510 e-All-in-One. Proti výše uvedenému modelu se liší hlavně design, jiný je také ovládací panel a pár odlišností najdeme i ve výbavě. Hned na první pohled zaujme určitě rozměrný ovládací panel, který je samozřejmě dotykový a je doplněný o barevný LCD displej s úhlopříčkou 3.45 palců. V základní výbavě dostanete vstupní zásobník na 80 listů papíru a ještě jeden zásobník na 20 listů fotopapíru. Kromě toho se můžeme těšit také na čtečku paměťových karet a automatický duplexer pro oboustranný tisk, což je na střední třídu docela sympatická výbava.

 

HP uvádí nové tiskárny Photosmart e-All-in-One a Envy

 

Vlajková loď této řady nese označení Photosmart 7510 e-All-in-One a nabídne toho opravdu hodně. Design tohoto modelu je trochu futuristický a zalíbil se nám hlavně dobře umístěný ovládací panel s barevným LCD displejem o úhlopříčce obrazu 4.33 palců. Základní zásobník má v tomto případě slušnou kapacitu 125 listů papíru a opět nechybí zásobník na 20 listů fotopapíru. Výkony tiskárny se zlepšily jak po stránce černobílého, tak barevného tisku a můžeme se těšit na rychlost 13.5, respektive 9 stánek za minutu. Nakonec jsme si nechali po designové stránce velmi povedenou tiskárnu, a to model Envy 110 e-All-in-One. Tento model nahradí populární Envy 100 a zaujme hlavně velmi nízký profil, který dělá tuto tiskárnu příjemně skladnou. Ovládací panel je osazený LCD displejem s úhlopříčkou 3.45 palců a co se týče výbavy, tak důležité věci, jako čtečka paměťových karet, automatický duplexer, USB nebo WiFi nechybí. Co se týče rychlosti, tak 7 ppm při černobílém a 4 ppm při barevném tisku jsou jen velmi průměrné hodnoty, ale výkon určitě nebude hlavní prodejní artikl tohoto modelu.

 

HP uvádí nové tiskárny Photosmart e-All-in-One a Envy

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP uvádí nové tiskárny Photosmart e-All-in-One a Envy


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.