HP


Přeposlat HP Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600

13.09.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

O dnešní novinku ze světa tiskáren se postarala společnost HP, která představila dvě nové modelové řady Officejet Pro. Konkrétně se jedná o Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600, přičemž první nabídne pouze tisk, zatímco ta druhá spadá do kategorie multifunkčních.

 

HP Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600

 

Začneme jednoduchou single tiskárnou Officejet Pro 8100, která je určená hlavně do méně vytížených kanceláří a domácností. Tato tiskárna zvládne černobílý i barevný tisk, přičemž díky slušné výbavě působí docela moderním dojmem. Zalíbil se nám i její design, která nám trochu připomínal model Officejet 7000. Linie tiskárny jsou velmi jednoduché a přehledné, což je dobré zejména ze stránky použitelnosti a celá tiskárna je také docela kompaktní, takže nalezení vhodného místa na stole bude určitě jednoduché. Problémy by neměly být ani s manipulací. Na přední straně těla tiskárny se nachází jednoduchý a přehledný ovládací panel, který se skládá z několika funkčních tlačítek a ukazatelů stavu náplní. Co se týče výbavy, tak v základu dostanete vstupní zásobník na 250 listů papíru, automatický duplexer pro oboustranný tisk a vestavěný WiFi přijímač. Vstupní zásobník můžete rozšířit o dalších 250 listů a měsíční vytíženost tohoto modelu činí 25 000 výtisků za měsíc.

 

HP Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600

 

O připojení k počítači se stará klasické rozhraní USB. Co se týče výkonů, tak se můžeme těšit na nejvyšší rychlost 20 stránek za minutu (ppm) při černobílém a 16 ppm při barevném tisku, což jsou docela slušné výsledky. Nejvyšší rozlišení tisku činí 4800 x 1200 dpi a tato tiskárna podporuje také technologii HP ePrint. Modelová řada Officejet Pro 8600 obsahuje hned tři samostatné tiskárny označené jako Officejet Pro 8600 e-All-in-One, Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One a Officejet Pro 8600 Premium e-All-in-One. Základ tvoří Officejet Pro 8600 e-All-in-One a ostatní modely se od této tiskárny liší hlavně ve výbavě a výkonech. Po designové stránce jsou si všechny tři tiskárny vcelku podobné. Všechny tři tiskárny zvládnou jak tisk, tak kopírování, skenování a nechybí ani fax. Officejet Pro 8600 disponuje ovládacím panelem s 2.65 palcovým LCD displejem pro jednoduché nastavení a okolí displeje je dotykové, takže můžeme očekávat jednoduché ovládání i nastavení.

 

HP Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600

 

V základní výbavě dostanete vstupní zásobník na 250 listů papíru, vestavěnou čtečku paměťových karet, automatický duplexer, WiFi a samozřejmě také USB port. Nejvyšší rychlost tisku činí 18 ppm při černobílém a 13 ppm při barevném tisku. Model Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One je na tom po stránce výbavy nepatrně lépe, jeho ovládací panel je osazen LCD displejem o úhlopříčce 4.3 palců a kromě oboustranného tisku zvládne také oboustranné kopírování a skenování. Nepatrně se zlepšily také výkony, které jsou nyní 20 ppm při černobílém a 16 ppm při barevném tisku. Poslední tiskárna v řadě je označená jako Officejet Pro 8600 Premium e-All-in-One a je takřka ve všem stejná, jako předchozí model. Nabídne tedy tisk, kopírování, skenování, fax a za příplatek dostanete proti Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One ještě jeden vstupní zásobník na 250 listů papíru. Výkony i další výbava zůstaly na stejné úrovni.

 

HP Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP Officejet Pro 8100 a Officejet Pro 8600


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.