Přeposlat Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

29.07.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V minulé novince jsme vám představili dvě nové tiskárny od společnosti Canon, které byly určeny převážně do domácnosti. A dnešní aktualita bude patřit opět této společnosti a hned sedmi novým modelům do kanceláře. Pojďme se na ně tedy podívat.

 

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

Nové tiskárny spadají do modelové řady imageCLASS a jsou mezi nimi zastoupeny dvě barevné multifunkce, čtyři monochromatické multifunkce a jedna barevná single tiskárna. Začneme modely imageCLASS MF8380Cdw a imageCLASS MF8080Cw, které mají za úkol nahradit tiskárny MF8350Cdn a MF8050Cn. Kromě jiných novinek se jedná o dvě ze čtyř tiskáren, které dostaly vestavěný WiFi přijímač. Obě tiskárny zvládnou jak tisk, tak kopírování, skenování a nechybí zde samozřejmě ani fax, což je pro kancelář jedna z nejdůležitějších vlastností. Design je v této modelové řadě vedlejší, jsou to prostě klasické multifunkční tiskárny, které sice nejsou kdoví jak pohledné, ale hraje se tu hlavně na funkčnost. Ovládací panel byl proti předchozí generaci trochu vylepšen, nyní působí přehlednějším dojmem a další novinkou je možnost přímého tisku z USB flash disku, což je věc více než praktická. Níž postavený model MF8080Cw zvládne černobílý tisk rychlostí 12 stránek za minutu (ppm) a barevný je dílem 8 ppm. Lépe vybavený sourozenec označený jako MF8380Cdw je na tom lépe i v tomto ohledu a umí 21 ppm v černobílém i barevném tisku.

 

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

Další na řadě je model imageCLASS LBP7660Cdn, který nahrazuje imageCLASS LBP7200Cdn. Tato single tiskárna se pyšní kompaktnějšími rozměry, než má její předchůdce a zvládne rychlost tisku až 21 ppm, a to jak v černobílém, tak barevném tisku. Můžeme se těšit také na vestavěný WiFi přijímač a automatický duplexer pro pohodlný oboustranný tisk. Nakonec se podíváme na čtyři monochromatické multifunkční tiskárny označené jako imageCLASS MF3010, imageCLASS MF4570dw, imageCLASS MF5960dn a imageCLASS MF5950dw. Základní model z této skupinky je imageCLASS MF3010, který se pyšní hlavně velmi kompaktním designem a zvládne tisk, kopírování a skenování. Maximální rychlost tisku je 19 stránek za minutu (ppm) a v základní výbavě dostanete mimo jiné vstupní zásobník na 150 listů papíru.

 

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

Další zastávka je u výše postaveného modelu imageCLASS MF4570dw, který se pyšní hlavně lepší výbavou. Kromě tisku, kopírování a skenování zde najdeme také fax a nechybí zde ani vestavěný WiFi přijímač. V základu dostanete vstupní zásobník na 250 listů papíru, automatický duplexer a tiskárna se pyšní energetickou normou Energy Star. Maximální rychlost tisku je 26 ppm. Úplný vrchol nabídky budou tvořit tiskárny imageCLASS MF5960dn a MF5950dw, které mají nejlepší výbavu ze všech a disponují také nejlepšími výkony. Samozřejmostí je přítomnost faxu, automatického duplexeru, možnosti tisku z USB flash disku a spolu s USB flash diskem můžete použít také skener. Základní vstupní zásobník pojme 250 listů papíru a maximální rychlost tisku je 35 stránek za minutu. Konektivní výbava zahrnuje USB port a WiFi. A jak to bude s dostupností? Canon začne své nové tiskárny uvádět do prodeje v srpnu a bude tak postupně pokračovat až do října, kdy se dočkáme posledního modelu imageCLASS LBP7660Cdn.

 

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

  

Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře

 

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon uvádí sedm nových tiskáren do kanceláře


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.