Přeposlat Konica Minolta Bizhub C25

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Konica Minolta Bizhub C25

02.05.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní krátké novince se podíváme na nový bizhub od společnosti Konica, a to na model s označením C25. Jedná se o přístroj určený převážně pro použití v méně vytížené kanceláři, čemuž odpovídají jak výkony, tak cena.

 

Konica Minolta Bizhub C25

 

Tento model je multifunkční, takže zvládne jak tisk, tak kopírování či skenování a vzhledem k zaměření zde nechybí ani fax. Bizhub tiskne pomocí laserové technologie, a to černobíle i barevně. Po designové stránce jsme byli s tímto přístrojem spokojeni, tělo je jednoduché a přehledné, což od modelu určeného pro použití v kanceláři očekáváme. Dílenské zpracování je na úrovni a použité materiály jsou příjemné na dotek. Na přední straně těla se nachází komplexní, ale přehledný ovládací panel, který obsahuje také displej. Na displeji se zobrazují informace o tisku a také o samotném přístroji, díky čemuž je obsluhování bizhubu opravdu jednoduché a intuitivní. Rozměry těla jsou docela příjemné, nejedná se samozřejmě o nějaký kompaktní přístroj, ale proti většině konkurenčním multifunkcím jsou rozměry slušné. Hmotnost i s náplněmi 32.5 kg, takže manipulace nepatří mezi nejjednodušší a bude lepší, když si k tomu někoho přizvete.

 

Konica Minolta Bizhub C25

 

V základní výbavě dostanete vstupní zásobník na 250 listů papíru a pokud by vám to nestačilo, můžete ho rozšířit až na maximálně 850 listů papíru, což je dostatečné i pro velmi vytíženou kancelář. Výstupní zásobník má maximální kapacitu 150 listů. V základní výbavě dostanete také automatický duplexer, což je pro potřeby kanceláře nepostradatelné. O pohon tohoto modelu se stará procesor pracující na frekvenci 800 MHz a paměť čítá kapacitu 256 MB. Co se týče operačních systémů, bizhub podporuje většinu současných běžně používaných systémů, a to jak 32, tak 64bit verzí. Kromě Windows XP / Vista / 7 můžete používat také Windows Server 2003, 2008 a ochuzeni nebudou ani uživatelé systému MAC OS X. Nechybí ani podpora Linuxu a některých jeho derivací.

 

Konica Minolta Bizhub C25

 

Konektivní výbava je na velmi dobré úrovni, nechybí zde rozhraní 10/100/1000 Ethernet a samozřejmě ani USB, které se stará o propojení přístroje s počítačem. Nyní se podíváme na výkony, které jsou na dobré úrovni a naprosto odpovídají zaměření. Bizhub se zahřeje na provozní teplotu do 38 vteřin, což je velmi slušné a tisk probíhá rychlostí 25 stránek za minutu (ppm), a to jak v barevném, tak v černobílém módu. Maximální rozlišení barevného tisku činí 2400 x 1200 dpi. Maximální rozlišení kopírování i skenování je stejné, činí 600 x 600 dpi a co se týče skenování, Konica zvládne 10 stránek za minutu (ppm) v barvě a 20 ppm při použití monochromatického módu. Fax zvládne nejvyšší rozlišení 203 x 392 dpi a pracuje na standardu Super G3. Tento model se již dostal do prodeje a cena se na našem trhu pohybuje okolo 28 tisíc Kč s DPH.

 

Konica Minolta Bizhub C25

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Konica Minolta Bizhub C25


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.