Přeposlat Kodak ESP Office 2170

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kodak ESP Office 2170

15.04.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Kodak dnes představila další tiskárnu ze své modelové řady EPS Office, a to konkrétně model s označením 2170. V dnešní novince se na tuto tiskárnu podíváme trochu blíže a odhalíme si první technické informace.

 

Kodak ESP Office 2170

 

Tato inkoustová barevná multifunkční tiskárna je určená především pro použití v menší kanceláři, nicméně velmi dobrou službu vám určitě udělá i doma. Vzhledem k primárnímu zaměření zvládne tento model tisk, kopírování, skenování a najdeme zde také fax, což je pro použití v kanceláři velmi důležité. V této třídě se na výrazný design příliš nehraje, nicméně tento model se nám velmi líbil. Tělo je klasicky černé, ale ovládací panel je světlejší a tiskárna obsahuje také stylovou žlutou linku, která design výrazně oživuje. Po stránce velikosti se jedná o průměrně velkou tiskárnu. Najít vhodné místo na stole by neměl být problém a pohodlná by měla být také manipulace. Na přední straně se nachází vcelku rozměrný a přehledný ovládací panel, kterému dominuje barevný LCD displej s úhlopříčkou 1.5 palce, na kterém se zobrazují informace o tisku a samotné tiskárně. Díky tomuto displeji bude ovládání pohodlné a výrazně vám to usnadní práci.

 

Kodak ESP Office 2170

 

Samotný ovládací panel je jednoduchý, přehledný a po ergonomické stránce je dobře zvládnutý.Součástí základní výbavy je vstupní zásobník na 150 listů papíru a na přední straně najdeme také vestavěnu čtečku paměťových karet. Můžete tisknout také přímo z digitálního fotoaparátu, a to pomocí rozhraní PictBridge. Co se týče podpory, tento model může běžet jak pod operačním systémem Windows, tak pod systémem MAC OS 10.4.8 nebo vyšší verzí. Podpora Windows zahrnuje verze XP, Vista a také 7. Konektivní výbava obsahuje USB port pro komunikaci s počítačem a nesmí chybět ani WiFi pro jednoduché připojení tiskárny k internetu. Tento model bude vybaven také rozhraním Kodak Pic Flick App, které vám umožní tisk z některých mobilních zařízení, jako je iPhone, iPod Touch, iPad a také ze smartphonů BlackBerry.

 

Kodak ESP Office 2170

 

Co se týče rychlosti tisku, tak tiskárna zvládne černobílý tisk rychlostí 6 stránek za minutu (ppm) a barevný je dílem 4 ppm. Barevné fotografie o standardním rozměru 4x6 se dočkáme po 38 sekundách. Jak jsme se již zmínili, jedná se o multifunkční tiskárnu, takže v můžete používat také kopírku, skener a fax. Kopírka zvládne 5 kopií za minutu při černobílém a 3 kopie za minutu při barevném kopírování, což jsou vcelku slušné výsledky a pro použití v méně vytížené kanceláři je to více než dostatečné. Skener zvládne fungovat jak s počítačem, tak s USB flash diskem a skenovat můžete také přímo do emailu nebo na paměťovou kartu. Barevný fax má paměť na 100 stránek a umí si zapamatovat až 60 čísel. Tato dobře vybavená multifunkční tiskárna by měla být oficiálně k dispozici v červnu, a to za cenu zhruba 150 dolarů (cca 2550 Kč).

 

Kodak ESP Office 2170

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kodak ESP Office 2170


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.