Přeposlat Xerox představuje tiskárny Phaser 4600 a 4620

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox představuje tiskárny Phaser 4600 a 4620

24.03.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Xerox představila dvě nové tiskárny, které brzy zahrne do své modelové řady Phaser. Jedná se o modely s označením Phaser 4600 a 4620 a v dnešní novince se podíváme na první informace a fotografie.

 

Oba modely jsou monochromatické laserové single tiskárny, takže jejich hlavní zaměření je převážně na kancelář. Zde vyniknou jejich dobré výkony a slušná výbava, ale o tom si povíme až trochu později. Obě jednotlivé tiskárny se nabízejí v jednotlivých stupních výbavy a když je všechny sečteme, tak nám to dá hned pět tiskáren. Ty se kromě výbavy budou lišit samozřejmě také cenou. Po designové stránce se jedná o klasické tiskárny určené do kanceláře, takže to nejsou žádní krasavci. V první řadě se výrobce zaměřil na nekomplikované linie, což se mu povedlo. Tiskárny mají klasický tvar jako krabice od bot, ale jsou trochu ozvláštněny dvoubarevným provedením. Přední část je částečně modrá, zatímco zbytek je bílý, což se nám vcelku zamlouvalo.

 

Xerox představuje tiskárny Phaser 4600 a 4620

 

 

Všimli jsme si také kvalitního dílenského zpracování a faktu, že povrch je velmi odolný proti otiskům prstům a nečistotám, což je pro tiskárnu určenou pro použití ve vytížené kanceláři jedna z nejdůležitějších vlastností. Na přední straně se nachází velmi přehledný ovládací panel, který se skládá z displeje a několika funkčních tlačítek. Ovládací panel je opravdu velmi jednoduchý a díky displeji nebude ovládání tiskáren nebo jejich nastavení určitě žádný problém. Teď se podíváme na konkrétní specifikace, protože po stránce výbavy se máme na co těšit. Verze 4600 přijde ve třech stupních výbavy, a to s označením N, DN a DT. Pro všechny tyto modely je společná měsíční zátěž 275 000 výtisků, maximální rychlost tisku 55 stránek za minutu (ppm) a možnost osadit je harddiskem o maximální kapacitě 160 GB. O pohon těchto modelů se stará procesor pracující na frekvenci 700 MHz a maximální rozlišení tisku činí 600 x 600 dpi. Výše postavený model DN přináší navíc automatický duplexer pro pohodlný oboustranný tisk a pokud budete potřebovat ještě více, budete muset sáhnout po vrcholném modelu DT. Ten nabídne všechno, co obě předchozí tiskárny, ale navíc vám nabídne vstupní zásobník na 1200 listů papíru.

 

Xerox představuje tiskárny Phaser 4600 a 4620

 

Tiskárny N a DN mají vstupní zásobník na 650 listů papíru.Výstupní kapacita je 500 listů papíru, což je pro všech pět tiskáren stejné. Model 4620 se bude nabízet pouze ve dvou konfiguracích, a to DN a DT. Stejně jako u tiskáren výše, i pro tyto dva modely je několik vlastností stejných. Například rychlost tisku 65 ppm, měsíční zátěž 275 000 výtisků měsíčně a již zmíněný výstup na 500 listů papíru. Jeden z hlavních rozdílů je ve vstupním zásobníku, který čítá ve vrcholovém provedení až 1200 listů papíru, proti 650 listů u modelu DN. Automatický dupexer dostaly obě tiskárny. Procesor je stejný, jako u řady 4600 a pracuje tedy na frekvenci 700 MHz. Konektivní výbava je stejná pro všech pět tiskáren a můžeme se těšit na porty USB 2.0, rozhraní 10/100/1000 BaseT Ethernet a na WiFi 802.11n. Ceny začínají na 1100 dolarech (v přepočtu asi 19100 Kč) a končí na 1850 dolarech (cca 32 tisíc Kč). Všechny tiskárny jsou dostupné přes oficiální stránky výrobce.

Xerox představuje tiskárny Phaser 4600 a 4620

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Xerox představuje tiskárny Phaser 4600 a 4620


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.