Přeposlat Brother představuje novou modelovou řadu MCF-7000

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Brother představuje novou modelovou řadu MCF-7000

27.01.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní krátké novince se trochu blíže podíváme na produkty od společnosti Brother. Ta představila úplně novou modelovou řadu multifunkčních laserových stanic, které by měly nabídnout skvělé výkony do kanceláře za přijatelnou cenu.

Brother představuje novou modelovou řadu MCF-7000

Bude se jednat o monochromatické stanice, takže něco, v čem společnost Brother opravdu vyniká. Nová modelová řada má označení MCF-7000 a ze začátku prodeje bude zahrnovat tři samostatné modely. Konkrétně se můžeme těšit na stanice s označením MFC-7360n, MFC-7460dn a MFC-7860dw a jak jsme se již zmínili, využijete je především v kanceláři nebo v nějaké pracovní skupině. Měly by vám totiž poskytnout jednoduché ovládání a nadprůměrné výkony. Teď se v rychlosti podíváme na jednotlivé modely a řekneme si několik základních informací. Nejníže postavený model v celé řadě má označení MFC-7360n, ale po stránce výkonů a výbavy na tom není vůbec špatně. Design není nijak výjimečný a působí na nás spíše trochu lacině, ale v této kategorii tiskáren se na nic nehraje a praktický design má vždy přednost před nějakou výraznou modernou. Tělo je přehledné a ovládací panel na přední straně těla je jednoduchý a intuitivní. Obsahuje také monochromatický displej a numerickou klávesnici, což výrazně usnadňuje práci při všech úkonech. U tohoto modelu se můžeme těšit na tisk rychlostí až 24 stránek za minutu (ppm), paměť 32 MB a také na klasickou konektivní výbavu, která zahrnuje USB port pro spojení s počítačem. Bezdrátové rozhraní je vymezeno výše uvedeným modelům. Cena 199 dolarů (cca 3780 Kč) ale není vůbec špatná a plně odpovídá tomu, co dostanete.

Brother představuje novou modelovou řadu MCF-7000

Ještě jsme se zapomněli zmínit, že všechny tři stanice zvládnou jak tisk, tak kopírování, skenování a samozřejmě jsou vybaveny i faxem, což je při použití v kanceláři velmi důležité. Další v řadě je model MFC-7460dn, který bude stát přesně uprostřed modelové řady. Po designové stránce je velmi podobný výše představenému modelu, ale oproti němu je vyveden v podle nás praktičtější černé barvě. Po stránce velikosti jsou oba modely stejně, ale na tomto najdete nepatrně větší ovládací panel. Obsahuje navíc několik funkčních tlačítek. Jednoduchý černobílý informační displej zde zůstal, takže s nastavením a následnou prací určitě nebudou větší problémy. Proti základní verzi se můžeme těšit na rychlejší tisk (maximální rychlost 27 ppm) a také na automatický duplexer, což je hodně praktické a pokud tisknete oboustranně, určitě si za něj rádi připlatíte. No příplatek není nejnižší, když vezmete v potaz, že kromě rychlejšího tisku a duplexeru jsou rozdíly mezi oběma modely velmi malé. Cena této verze se pohybuje okolo 249 dolarů (cca 4750 Kč). A na závěr se nám přestaví vlajková loď této modelové řady, a to stanice s označením MFC-7860dw. Design je opět velmi podobný předchozím dvěma modelům a najít mezi vzhledy nějaký podstatný rozdíl je obtížné. Daleko lepší ale bude výbava, která zahrnuje například bezdrátové rozhraní pro zapojení stanice do internetové sítě nebo technologii iPrint&Scan, díky které můžete bezdrátově tisknout z a skenovat do svých mobilních přístrojů s iOS nebo se systémem Android. Cena této verze se pohybuje okolo 300 dolarů (cca 5700 Kč).

Brother představuje novou modelovou řadu MCF-7000


 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Brother představuje novou modelovou řadu MCF-7000


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.