Přeposlat Canon odhalil pět nových tiskáren

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon odhalil pět nových tiskáren

07.01.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Konference CES se samozřejmě nemůže obejít bez tiskáren od společnosti Canon, která zde své nové modely vystavuje rok co rok již opravdu dlouho. Nebylo proto až takovým šokem, že zde dočkalo představení hned pět nových tiskáren. V dnešní novince se na ně v rychlosti podíváme.

 

Jedná se o modely s označením Pixma MX882, MX420, MX410, MX360 a iX6520. Kromě posledně jmenovaného modelu se bude jednat o multifunkční stanice určené pro použití jak v domácnosti, tak v méně vytížené kanceláři. Single tiskárna iX6520 bude určena spíše zkušenějším uživatelům, protože se jedná o tiskárnu pro tisk většího formátu.

Canon odhalil pět nových tiskáren

Canon Pixma MX882 Office All-in-One
Tento model je novou vlajkovou lodí společnosti Canon v oblasti multifunkčních stanic a podle toho vypadá také jeho výbava. Kromě tisku, kopírování a skenování zvládne také fax a do standardní výbavy patří například rozhraní WiFi nebo Ethernet. Nemůže chybět ani rozhraní PictBridge, USB nebo čtečka paměťových karet. U tohoto modelu se nám zalíbil také velmi povedený design, který je moderní a elegantní. Ovládací panel vypadá přehledně, obsahuje samozřejmě LED displej a tiskárna funguje na systému cartridge s pěti barvami. Za necelých 200 dolarů (cca 3800 Kč) je to určitě slušná nabídka. Samozřejmostí je podpora většiny operačních systémů, včetně MAC OS.

Canon odhalil pět nových tiskáren

Canon Pixma MX420 All-in-One inkjet printer
Tento multifunkční tiskárna je ve spoustě věcí podobná výše uvedenému modelu, ale výbava není tak rozsáhlá a cena bude pochopitelně o něco nižší. Nicméně po stránce vzhledu jsou oba modely takřka identické, až při pozornějším prozkoumání si všimnete větších rozdílů. Co se týče specifikací, tento model zvládne všechny tři základní věci (tisk, kopírování, skenování) a najdete zde i fax, což ho předurčuje pro výraznější využití i v kanceláři. Konektivní výbava zahrnuje USB, WiFi a Ethernet a v základní výbavě najdete například čtečku paměťových karet. Cena se bude pohybovat okolo 150 dolarů (cca 2850 Kč).

Canon odhalil pět nových tiskáren

Canon Pixma MX410 All-in-One inkjet printer a Canon Pixma MX360 All-in-One inkjet printer
Tyto modely uvádíme pospolu protože jsou si velmi podobné. Jsou určeny převážně pro použití ve středně vytížené domácnosti. Zvládnou tisk, kopírování a skenování. Fax zde bohužel chybí, takže v kanceláři nebudou mít tyto dva modely výraznější uplatnění. Co se týče vzhledu, tak obě stanice jsou si opět velmi podobné a hlavní rozdíl je v barevném provedení. Zatímco model MX410 je černý, model MX360 je světle šedý. Není to úplně zlá volba, ale nám osobně se více zalíbila černá verze. Ještě je zde jeden rozdíl, a to v konektivitě. Pixma MX360 není vybavena technologií WiFi pro připojení k internetu. Jinak se můžete těšit na přehledný a jednoduchý ovládací panel, USB rozhraní a celkem kompaktní rozměry. Ani ceny nejsou úplně špatné a budou začínat na 80 a končit na 100 dolarech (asi 1500 až 1900 Kč).

Canon odhalil pět nových tiskáren

Canon odhalil pět nových tiskáren

Canon Pixma iX6520 single function wide format
A nakonec pro vás máme single tiskárnu, která je schopná tisknout ve větším formátu. V domácnosti se pravděpodobně příliš neuchytí, protože sem jsou určeny jiné tiskárny, ale pokud například chcete tisknout plakáty, proč ne. Stejně jako model MX882, i tento používá pěti barevný cartridge. Co se týče tisku, tento model zvládne tisknout ve formátu 11 x 17 a také 13 x 19 palců, což asi ne každý využije. U této tiskárny nás také překvapila cena, která by se měla pohybovat okolo necelých 200 dolarů (asi 3800 Kč), což nám přijde jako velmi slušné.

Canon odhalil pět nových tiskáren


 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon odhalil pět nových tiskáren


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.