Přeposlat Xerox získal hodnocení FTSE4Good

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox získal hodnocení FTSE4Good

20.07.2010 | Tisková zpráva Xerox | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Xerox podruhé získala hodnocení FTSE4Good Index Series. Tento burzovní index měří výkonnost společností, které splňují globálně uznávané standardy pro sociální zodpovědnost firem.

 

Společnost Xerox podruhé získala hodnocení FTSE4Good Index Series. Tento burzovní index měří výkonnost společností, které splňují globálně uznávané standardy pro sociální zodpovědnost firem.

 

„Na jedné straně se neustále snažíme pracovat více a lépe, ale stejně důležité jsou i prostředky, jež pro dosažení našich výsledků používáme. Xerox již dlouho operuje v souladu se svými klíčovými hodnotami, jejichž srdcem je dlouhodobý závazek k občanským právům a povinnostem,“ řekla Ursula M. Burns, výkonná ředitelka společnosti Xerox.

 

Hodnocení FTSE4Good Index Series, vytvořené v roce 2001 a spravované nezávislou globální společností FTSE Group, obsahuje řadu srovnání a obchodovatelných indexů pro sociálně zodpovědné investory. Xerox splnil kritéria indexu FTSE4Good týkající se sociální zodpovědnosti, lidských práv, aktivit v oblasti ochrany životního prostředí, závazků ke společnosti a k akcionářům a boje proti korupci.
 

 

Zdroj: www.xerox.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Xerox získal hodnocení FTSE4Good


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.