Přeposlat Xerox zvyšuje laťku v barevném produkčním tisku

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox zvyšuje laťku v barevném produkčním tisku

16.07.2010 | Tisková zpráva Xerox | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Poskytovatelé tiskových služeb, kteří chtějí rozšířit svou nabídku, mohou nyní sáhnout po dvou nových produkčních systémech Xerox 800 a 1000. Stroje jsou vhodné například pro výrobu barevných tiskovin určených pro direct marketingové nebo jiné propagační a obchodní aktivity nebo výrobu fotografií.

 

Systémy tisknou rychlostí 80, respektive 100 stránek za minutu a vytváří na široké škále papírových médií výstupy ve vysoké kvalitě. Pouze u těchto zařízení z nabídky barevných systémů Xerox je volitelně k dispozici lakovací stanice, která dále vylepšuje barevné úlohy. Průzračný lak umožňuje, aby byly výstupy zvýrazněním textu a obrázků působivější, digitální vodoznaky jim dodaly umělecký nádech nebo je zabezpečily proti padělatelům. Přínosy jsou zřejmé i u aplikací s variabilními daty , například software XMPie společnosti Xerox, protože jsou personalizovaná data zobrazována v živějších barvách.

 

Xerox zvyšuje laťku v barevném produkčním tisku

 

„Kvalita výstupů těchto systémů je opravdu špičková,“ řekl Frank Romano, emeritní profesor, Rochester (New York) Institute of Technology. „Poskytovatelé tisku chtějí zvýšit hodnotu každé prodávané stránky a lakování jim to umožňuje. Tiskovým výstupům dodává živost, kvalitu a hodnotu.“

 

Vysokoobjemová zařízení určená pro komerční tisk, vnitrofiremní výstupy a marketingové společnosti se řadí v portfoliu Xeroxu mezi oceňované digitální barevné produkční systémy Xerox DocuColor® 7002/8002 a vlajkovou loď společnosti, produkční systém iGen4™.

 

Systémy Xerox 800/1000 tisknou v rozlišení 2400 x 2400 dpi a dosahují tak vynikající ostrosti a jednotnosti barev. Používají suchý inkoust EA založený na technologii Emulsion Aggregation, který zajišťuje kvalitu výstupů na úrovni ofsetového tisku. Výroba suchého inkoustu EA navíc spotřebovává méně energie než tradiční náplně.

 

Mezi další vlastnosti produktu patří:

 

Flexibilní dokončování umožňuje nastavit systémy na konkrétní objemy a aplikace. Mezi dostupné dokončovací možnosti patří děrování, vysokokapacitní vykládací zásobník (jednoduchý nebo dvojitý) s odnímatelnými vozíky, finišer s možností skládání do C a Z, zařízení pro tvorbu brožur nebo modul pro ohyb a ořez.

 

V budoucnosti se plánuje také Tape Binder pro výrobu páskové lepené vazby, GBC eBinder 200 pro výrobu hřebenové vazby a PlockMatic Pro 30 Professional Booklet Maker pro tvorbu brožur v profesionálním vzhledu.

 

Inovativní design nabízí dva zásobníky na 2000 listů umístěné v hlavní části tiskového zařízení, což znamená menší půdorys oproti konkurenčním systémům. Volitelný vysokokapacitní podavač s dvěma dalšími zásobníky může zvýšit kapacitu na 8000 listů.

 

• Využití médií v gramáži od 55 do 350 g/m2 umožňuje tisk dopisů s nízkou gramáží pro úsporu na poštovném a současně výrobu fotoknih s vysokou gramáží. Systémy umí tisknout na archy o velikosti až 13" x 19.2", což zajišťuje bezpečný tisk na spad.

 

• Vylepšené pracovní prostředí zjednodušuje výrobní požadavky pomocí sady FreeFlow® Digital Workflow Collection společnosti Xerox. Systémy mají v současnosti tiskové servery FreeFlow Print Server, EX Print Server, Powered by Fiery a CX Print Server, Powered by Creo.

 

Řešení společností Xerox a EFI jsou kompatibilní s modulem Adobe PDF Print Engine pro rychlý a spolehlivý tisk souborů ve formátu PDF, včetně komplexních návrhů pro výrobní prostředí.

 

• Služba Xerox Productivity Plus upozorňuje uživatele, když se blíží naplánovaný servis a provádí uživatele krok za krokem při výměnných procedurách. Pomocná samočisticí technologie maximalizuje dobu provozu a udržuje nejvyšší kvalitu výstupů.

 

Nové systémy lze využít s nástroji a zdroji ProfitAccelerator® společnosti Xerox a rovněž se službami pro rozvoj podnikání. Design Guide for Clear Dry Ink společnosti Xerox, vyvinutý specificky pro nové systémy, pomáhá zákazníkům rychle rozjet jejich podnikání v oblasti digitálního tisku.

 

Dostupnost
Barevné systémy Xerox 800/1000 budou na českém trhu dostupné od července.
 

 

Zdroj: www.xerox.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Xerox zvyšuje laťku v barevném produkčním tisku


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.