Přeposlat Kyocera Mita FS-3140 a FS-3040

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kyocera Mita FS-3140 a FS-3040

16.07.2010 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V poslední době je v oblasti tiskáren opravdu hodně novinek a na jednu se podíváme i dnes. Má ji na svědomí společnost Kyocera Mita a jedná se hned o dvě multifunkční stanice určené hlavně pro použití v kanceláři.

Kyocera Mita FS-3140 a FS-3040

To, že hlavní teritorium těchto přístrojů bude kancelář, je patrné již na první pohled. Patrně nikdo by nechtěl mít tyto obry doma v pracovně. Modely nesou označení FS-3140 a FS-3040 a jsou si velmi podobné, liší se pouze v detailech. Design není nijak výjimečný, multifunkční stanice pro vytíženou kancelář jsou si takřka všechny hodně podobné a tyto dva modely nejsou výjimkou a do této rodinky skvěle zapadají. Ještě jsme se nezmínili, že se jedná o černobílé přístroje, ale skenování do počítače zvládají i barevně. Faxovací jednotkou je vybaven pouze model FS-3140MFP. Ovládací panel je na obou stanicích takřka identický a kromě množství tlačítek zde najdete také malý displej, který usnadňuje jak ovládání, tak nastavení stanic. Jinak je ovládací panel na první pohled vcelku složitý a rozsáhlý, ale jednotlivá tlačítka jsou rozmístěna intuitivně a bez větších problémů si na panel určitě zvyknete.

Kyocera Mita FS-3140 a FS-3040

Jedna z nejlepších vlastností obou stanic je určitě kapacita, zásobník na papír může pojmout až 2100 listů, což je dostatečné i pro opravdu hodně vytíženou kancelář. O dostatečnou rychlost tisku a vůbec nadprůměrný výkon se stará procesor PowerPC440/667 MHz a můžete se těšit na rozlišení tisku až 1200 dpi. O propojení s počítačem se postará USB port a najdete zde také rozhraní, které slouží k zapojení do internetové sítě. O pohodlný oboustranný tisk se stará automatický duplexer, který v takto zaměřeném přístroji samozřejmě chybět nesmí. O kvalitě tisku, kopírování nebo skenování se zatím nic neví, ale vzhledem k zaměření se dá očekávat špičkový tisk hlavně textu. Další vítaná věc je úspora energií a vcelku nízké provozní náklady, oba modely jsou opatřeny známkou Energy Star, která tyto vlastnosti garantuje. Prodej by měl začít každým dnem na oficiálním webu výrobce a cena bude 2980 Dolarů (asi 59600 Kč) za model FS-3140MFP a 2650 dolarů (asi 53 tisíc Kč) za FS-3040MFP. Není to málo, ale můžeme za to očekávat špičkové výkony a vlastnosti.

Kyocera Mita FS-3140 a FS-3040

Kyocera Mita FS-3140 a FS-3040


 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kyocera Mita FS-3140 a FS-3040


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.