Přeposlat Epson® nová řada EB-Z8000

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson® nová řada EB-Z8000

25.06.2010 | Tisková zpráva společnosti Epson | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Epson® přináší vynikající úroveň jasu projektorů určených pro instalaci ve velkých prostorách s uvedením nové řady EB-Z8000.

 

Projektory EB-Z8000WU a EB-Z8050W v sobě spojují spolehlivost a flexibilitu s vynikající kvalitou obrazu.

 

Společnost Epson představuje nové projektory určené pro instalaci ve velkých prostorách – EB-Z8000WU a EB-Z8050W. Projektory řady EB-Z8000 jsou reprezentantem nových standardů jasu, spolehlivosti a flexibility.

 

Epson® nová  řada EB-Z8000

 

Nové modely řady EB-Z8000 zvyšují hodnotu barevného světelného výstupu až na 7 000 lumenů. Systém se dvěma lampami s velmi vysokým rozlišením WUXGA a WXGA zajišťuje mimořádnou ostrost a plnou kvalitu HD i ve velkých a světlých prostředích, jako jsou přednáškové sály, konferenční místnosti či posluchárny.

 

Model EB-Z8000WU je vysoce kvalitní projektor WUXGA 3LCD, s barevným světelným výstupem 6 000 lumenů, model EB-Z8050W nabízí světelný výstup 7 000 lumenů. Projektor EB-Z8000WU má rozlišení 1 920 x 1 200, model EB-Z8050W díky zvýšení kapacity WXGA nabízí základní rozlišení obrazovky 1 280 x 800.

 

Epson® nová  řada EB-Z8000

 

Originální technologie chlazení produktů Epson, založená na chlazení prostřednictvím tekutiny, přímo snižuje teplotu panelů LCD. Tato funkce zajišťuje spolehlivý výkon a stabilní a tichý provoz projektoru v různých prostředích (až 45 C). Optický systém s delší životností navíc posiluje odolnost celé řady EB-Z8000 a prodlužuje životnost projektorových lamp.

 

 

Díky šesti volitelným objektivům a automatickým funkcím flexibilního posunutí objektivu a zvětšení a zaostření lze dosáhnout kvalitního obrazu v jakémkoli prostředí. Nenápadný a hladký systém připojení kabelů ukrývá nevzhledné kabely a spojovací body a spolu s vyměnitelnými objektivy a filtry zajišťuje bezproblémovou údržbu.

 

Řada EB-Z8000 je vybavena rukojeťmi pro snadné a bezpečné přenášení projektorů od vybalení až po instalaci. Silné rukojeti lze použít také jako ochranu před krádeží a nechtěnými pády projektoru – jsou spolehlivě upevněny ke speciálně navrženému úchytu na strop.

 

Epson® nová  řada EB-Z8000

 

Funkce Epson EasyMP™ umožňuje bezdrátové širokoúhlé prezentace až na čtyřech projektorech současně. Řada EB-Z8050W je kompatibilní s mnoha různými bezdrátovými bezpečnostními protokoly, a tak umožňuje bezpečné promítání důležitých dat prostřednictvím bezdrátové sítě.

 

Řada EB-Z8000 je odolná, spolehlivá a energeticky úsporná – v pohotovostním režimu je spotřeba energie pouze 1 W. Integrovaná ekologická řešení dlouhodobě chrání životní prostředí. Tělo projektoru není pokryto nátěrem a v objektivech není použito olovo ani halogenová nehořlavá úprava. Kromě toho je obal produktu vyroben z recyklovatelných materiálů.

 

Řada EB-Z8000WU je k dispozici od září roku 2009 a řada EB-Z8050W se na trhu objeví v lednu roku 2010.

 

Přehled klíčových vlastností a funkcí řady Epson EB-Z8000:

 

- k dispozici s nativním displejem WUXGA (panely 3LCD – rozlišení 1 920 x 1 200) a WXGA (panely 3LCD – rozlišení 1 280 x 800);
- výjimečný barevný světelný výstup se systémem se dvěma lampami (až 7 000 lumenů);
- vysoká kvalita obrazu díky technologii Epson C²Fine, kontrastnímu poměru 5 000:1 (se zapnutou automatickou clonou) a prvotřídnímu barevnému prostoru se standardem domácích kin (DCI);
- výkonný plisovaný elektrostatický filtr (až 10 000 hodin za normálních podmínek) a lampa s dlouhou životností (až 3 500 hodin v ekonomickém režimu);
- originální chladicí systém Epson a anorganické panely pro dlouhodobou spolehlivost;
- flexibilní možnosti instalace díky 6 volitelným objektivům a automatickým funkcím (vertikální/ horizontální posun objektivu, zaostření a zvětšení);
- stylový design centrovaného objektivu, rukojeti pro lepší přenositelnost;
- snadná údržba s funkcemi monitorování sítě (vstup RJ45);
- celá řada připojení, včetně vstupů HDMI, DVI-D a 5BNC;
- funkce Epson EasyMP™ u modelů řady EB-Z8050W: přímé bezdrátové/kabelové připojení z počítače k projektoru, zobrazení na více plochách, zobrazení ze zařízení USB;
- bezpečnostní zámek Kensington a pruh zabezpečení (rukojeti);
- vhodnost pro vertikální promítání (podlaha a strop);
- hmotnost a rozměry produktu: 22 kg (včetně objektivů) / 734 x 534 x 167 mm (H x Š x V);
- volitelné úchyty Epson na strop (vysoký/nízký) pro snadnou instalaci.

 

Zdroj: www.epson.cz

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson® nová řada EB-Z8000


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.