Přeposlat Roy Harding regionálním provozním ředitelem Xeroxu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Roy Harding regionálním provozním ředitelem Xeroxu

08.07.2009 | Tisková zpráva - Xerox | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Roy Harding byl jmenován vrchním provozním ředitelem (Chief operationg officer – COO) divize Xerox Developing Markets Operations pro východní regiony (DMO East), kam spadá i Česká republika a Slovensko.

Roy Harding byl jmenován vrchním provozním ředitelem (Chief operationg officer – COO) divize Xerox Developing Markets Operations pro východní regiony (DMO East), kam spadá i Česká republika a Slovensko. R. Harding předtím působil jako viceprezident Office Group v divizi Developing Markets Operations společnosti Xerox. Xerox DMO se zaměřuje na růstové příležitosti na rozvíjejících se trzích a zemích po celém světě. Východní regiony divize DMO pod Hardingovým vedením zahrnují Blízký východ, Afriku, střední a východní Evropu, euroasijské země, Indii a Rusko. Obdobná pozice byla představena pro latinskou Ameriku a Karibik jako západní regiony (DMO West). „Abychom naplňovali dlouhodobou strategii Xeroxu na rozvíjejících se trzích, vytvořili jsme novou pozici pro vedení našich aktivit na východě,“ řekl Jean-Noël Machon, prezident Xerox Developing Markets Operations. „Během svých 25 let v Xeroxu dosáhl Roy výjimečných výsledků. Jeho vedoucí schopnosti a zkušenosti jsou ideálními předpoklady pro tuto regionální pozici.“ Na svém novém postu bude Roy Harding zodpovědný za operativní dohled nad východními regiony divize DMO. Bude řídit produktový marketing a prodeje, globální služby a zákaznické služby pro pobočky a partnerské organizace Xeroxu v příslušných zemích. R. Hardinga bude podporovat Marius Pesinaru, viceprezident pro provoz divize DMO East, který sídlí v rumunské Bukurešti. „Mám dva hlavní úkoly,“ řekl Roy Harding. „Zaprvé zajistit, aby všichni zákazníci DMO získali plnou hodnotu technologií a služeb Xerox, a zadruhé dále rozvíjet vysoce produktivní prostředí Xeroxu na těchto dynamických trzích.“ R. Harding rovněž nastínil specifické strategie, na něž se jeho tým bude zaměřovat: podpora provozního managementu (operational field management); rozvoj klíčových talentovaných lidí, zlepšení tvorby hotovosti, zisku a obratu, a dosažení plného tržního potenciálu Xeroxu. R. Harding nastoupil do Xeroxu v roce 1985 ve Velké Británii. Ve společnosti zastával celou řadu vysokých manažerských pozic, včetně pozice generálního ředitele pro Blízký východ a Afriku a marketingového ředitele pro Blízký východ, Indii, Eurasii, Rusko a Afriku. Předtím byl ředitelem obchodní divize pro Blízký východ a Afriku a rovněž pracoval jako generální ředitel pro koncesionáře ve Velké Británii, kde pomáhal při rozvoji programu „Premier Partner“ s evropskými koncesionáři. V lednu 2007 byl jmenován na pozici viceprezidenta Office Group v divizi Xerox DMO, kterou zastával do května 2009. Roy Harding žije v Newbury ve Velké Británii a pracuje z londýnské pobočky společnosti Xerox.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Roy Harding regionálním provozním ředitelem Xeroxu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.