Přeposlat Xerox rozšiřuje dokončovací možnosti produkčních systémů

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox rozšiřuje dokončovací možnosti produkčních systémů

23.06.2009 | Tisková zpráva - Xerox | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Společnost Xerox rozšiřuje dokončovací možnosti produkčního systému 700 Digital Color Press a rodiny produktů 4112TM/4127TM.

Společnost Xerox rozšiřuje dokončovací možnosti produkčního systému 700 Digital Color Press a rodiny produktů 4112TM/4127TM. S vylepšeními mohou poskytovatelé tisku rozšířit svoji nabídku profesionálně dokončovaných aplikací, jako jsou manuály, kalendáře či brožury, a tím získat další zdroje příjmů. Mezi nové funkce systémů 700 Digital Color Press a 4112/4127 patří: * Integrovaný modul Xerox SquareFold Trimmer, který ohýbá a ořezává obálku, výsledkem jsou profesionálně vyhlížející brožury a manuály. Tento volitelný modul vytváří čtvercové brožury se hřbetem, se kterými lze snadno manipulovat, jednoduše je stohovat i skladovat. * Software FreeFlow Print Server version 7 poskytuje vyšší kvalitu barevného i černobílého tisku a obsahuje intuitivní rozhraní pro jednoduché zadávání úloh a nastavitelné bezpečnostní prvky. * GBC AdvancedPunch nabízí širokou škálu děrovacích stylů pro tvorbu dokumentů, které tak jsou připravené pro profesionální mechanickou vazbu. Tím se automatizuje tisk, zakládání a děrování, což šetří čas, maximalizuje produktivitu a snižuje náklady. V systému Xerox 700 Digital Color Press lze rovněž nastavit více dokončovacích možností za sebou, čímž se zvyšuje funkčnost a flexibilita systému pro zpracování široké škály tiskových úloh na jednom integrovaném systému. Dostupnost Objednávky na rozšíření dokončovacích možností pro zařízení 4112/4127 se budou celosvětově přijímat od druhého čtvrtletí. Modul Xerox SquareFold Trimmer a software FreeFlow Print Server version 7 pro systém 700 Digital Color Press bude možné lokálně objednávat od června 2009. Zařízení GBC AdvancedPunch pro systém Xerox 700 Digital Color Press bude k dispozici později. XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Xerox rozšiřuje dokončovací možnosti produkčních systémů


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.