Přeposlat Světová novinka: nová tiskárna připojená na web tiskne dokumenty i bez počítače

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Světová novinka: nová tiskárna připojená na web tiskne dokumenty i bez počítače

25.06.2009 | Tisková zpráva - HP | Ostatní články | Komentářů: 11 |

Na trh byla uvedena první tiskárna na světě připojená na web, která tiskne i bez počítače. Pomocí HP Photosmart Premium s aplikací TouchSmart Web mohou uživatelé tisknout obsah internetu přímo přes tiskárnu.

Na trh byla uvedena první tiskárna na světě připojená na web, která tiskne i bez počítače. Pomocí HP Photosmart Premium s aplikací TouchSmart Web mohou uživatelé tisknout obsah internetu přímo přes tiskárnu. Zařízení umožňuje tisk oblíbených webových stránek rychle a jednoduše prostřednictvím 4,33 palcového dotykového displeje. Zcela novou platformu tisku přináší zákazníkům společnost Hewlett-Packard. "Před 25 lety jsme objevili spotřebitelský tisk. Dnes jej spuštěním kompletně nové tiskové platformy měníme a přinášíme významný posun ve způsobu tisku. Zákazníkům umožňujeme přístup k zvolenému obsahu pouhým dotykem," uvedl Vyomesh Joshi, Executive Vice President, HP Divize zobrazování a tisku. Ovládaná dotykem Nová tiskárna má extra velký 4,33 palcový dotykový displej, který je největší na trhu mezi inkoustovými tiskárnami typu vše v jednom. Vše potřebné najdou uživatelé zobrazeno na velkém a intuitivním TouchSmart panelu. Jedním dotykem prstu si mohou prohlížet oblíbené webové stránky, upravovat a tisknout požadovaný obsah v jednoduše čitelném formátu. Flexibilní aplikace HP Photosmart Premium s TouchSmart Web je navržena pro digitální generaci a online domácnosti. Zařízení charakterizuje zcela nová, internetová tisková platforma s HP aplikacemi. Podobně jako jiné, na internet připojitelné zařízení, umožňují tyto aplikace připojit se okamžitě k informacím, osobním údajům či k zábavě. Zároveň si uživatelé mohou stahovat nové dostupné aplikace, které budou vyhovovat jejich zájmům a potřebám. Všestranné řešení tisku s ostatními funkcemi jako fax, kopírování a skenování předurčuje Photosmart Premium s aplikací TouchSmart Web pro různorodé domácnosti. Zařízení poskytuje tisk textu v laserové kvalitě a fotografie v profesionální kvalitě. Tiskárna může být přímo připojena i na konkrétní Snapfish konto, díky čemuž si může uživatel okamžitě prohlédnout, vytisknout a aktualizovat své fotografie. Stejně se mohou zákazníci připojit i k HP Creative Studio a vytisknout si různé formáty osobních nebo propagačních materiálů. Lídři jako partneři Jako průkopníci nového stylu tisku s HP spolupracují společnosti jako USA Today, Google, DreamWorks Animation nebo Weather News Inc. Prostřednictvím nových aplikací budou mít jejich zákazníci volný přístup k denním zprávám, mapám, vstupenkám, osobním kalendářům, či různým kupónům. Cena a dostupnost HP Photosmart Premium s aplikací TouchSmart Web bude dostupná v Severní Americe na podzim roku 2009. Odhadovaná cena je 399 dolarů. V Evropě bude tiskárna dostupná v roce 2010.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Světová novinka: nová tiskárna připojená na web tiskne dokumenty i bez počítače


počet příspěvků: 11

sonny

14.05.2010 v 08:31

Koukám, že v sci-fi se moc nesekli, za chvilku budeme tiskárny ovládat myšlenkami

Odpovědět

Slunce

04.08.2010 v 14:33

cheche no třeba to už někdo dělá teď, hlavně každý týden vychází tiskovka a pořád jsou tam zajímavější a zajímavější věci:-)

Pery

16.06.2010 v 08:33

Tak to zní dobře. A ještě to tak skutečně je, tak ještě lepší :-).

Odpovědět

Samanta

16.06.2010 v 09:40

wau, to je úlet, já myslím, že nám za chvilku spíš zabudují počítač a tiskárnu do nás a bude!!!!!

Soňa

14.07.2010 v 08:46

Máte už to někdo? Zkoušeli jste?

Odpovědět

Soran

15.07.2010 v 09:13

Myslím, že se to ještě do klasického oběhu nedostalo, tedy minimálně ne na východ od USA. Ale doufám, že brzy se budeme moci těšit:-)

Kora

16.07.2010 v 14:35

U nás ještě určitě ne, i když je to už rok stará věc...

Odpovědět

Simon

20.07.2010 v 09:06

zase další blbost!!!!

Odpovědět

studna

23.07.2010 v 08:48

sci fi je už nyní realita, neměli bychom se spíše než na takovéhle kraviny soustředit ve společnosti na něco jiného!!!

herry

29.07.2010 v 13:22

to jsou ale věci. Máte to někdo?

Odpovědět

Solana

02.08.2010 v 10:36

myslím, že k nám to zatím ještě nedošlo ale tak do 3 let tipuji že to bude zcela běžná klasika a nikoho to v údiv přivádět nebude :-)

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.