Přeposlat Partneři pro grafickou produkci Epson potvrzují kvalitu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Partneři pro grafickou produkci Epson potvrzují kvalitu

16.06.2009 | Tisková zpráva - Epson | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Divize 3M Commercial Graphics a Avery Dennison Graphics Division svým zákazníkům zaručují kvalitu, odolnost a trvalost produktů, které vytvářejí pomocí zařízení Epson Stylus Pro GS6000 a inkoustů UltraChrome™ GS.

Divize 3M Commercial Graphics a Avery Dennison Graphics Division svým zákazníkům zaručují kvalitu, odolnost a trvalost produktů, které vytvářejí pomocí zařízení Epson Stylus Pro GS6000 a inkoustů UltraChrome™ GS. Záruka divize 3M na výkon se vztahuje na vinylové a kompatibilní lamináty až po dobu pěti let při venkovním použití. Tiskárna GS6000 v kombinaci s inkousty Epson UltraChrome GS dodává spolehlivé a odolné výsledky pro koncové zákazníky společnosti 3M. „Záruka společnosti 3M na výkon byla prověřena americkým trhem a přináší evropským zákazníkům jistotu, že budou vytvářet spolehlivé a trvalé produkty pro své koncové uživatele,“ uvedl Rainer Schlösser, manažer pro rozvoj na evropském trhu z divize Commercial Graphics Division společnosti 3M. „Vyvinuli a vyrobili jsme naše média, aby pracovala s trvalými výsledky s tiskovými platformami Piezo. Všechna prošla náročnými diagnostickými testy a odpovídají přísným požadavkům společnosti 3M.“ Společnost Avery Dennison také garantuje výkon řady produktů MPI vyrobených pomocí tiskárny Epson Stylus Pro GS6000. Řada MPI umožňuje různá použití v oblasti grafiky na automobilech a v oblasti pevného značení. Jsou-li produkty vyrobeny pomocí tiskárny Epson Stylus Pro GS6000 v kombinaci s inkousty UltraChrome GS, disponují tříletou zárukou, která je součástí služby Avery Supreme Cover. Tiskárna Stylus Pro GS6000 se hodí pro výstavní grafiku, nápisy a reprodukce fotografií nebo uměleckých děl. Disponuje sadou osmi rozpustných inkoustů vyvinutých společností Epson, které zaručují odolné výtisky a barvy vhodné pro použití v interiérech i exteriérech. Výtisky schnou rychleji, vypadají lépe a vydrží déle na podkladech s povrchovou úpravu i bez ní, např. na vinylu. Přehled klíčových vlastností tiskárny Epson Stylus Pro GS6000: • Obrazy, které vydrží: rychle schnoucí výtisky, které vydrží déle a jsou odolné proti poškrábání. • Odolnost ve venkovním prostředí: výtisky jsou odolné proti vodě a UV záření. • Kvalita skutečných fotografií: rozlišení až 1 440 x 1 440 dpi a nejmenší objem kapek inkoustu – 3,7 pl. • Vysoká rychlost: tisk rychlostí až 25,2 m2/h (režim tisku reklamních tabulí) s technologií proměnlivé velikosti kapky společnosti Epson a polotónovací technologií MicroWeave. • Přátelský k životnímu prostředí: rozpustný inkoust Epson nešíří škodlivé těkavé organické látky, stačí mírné větrání. • Všestranná správa papíru: podporuje těžké role s hmotností až 30 kg; součástí je cívka s automatickým navíjením. • Vysokorychlostní připojení: pomocí standardního rozhraní Giga-Ethernet a USB 2.0. • Jednoduché použití a ovládání: velký panel LCD, známé rozhraní a indikátory Epson. Vyžaduje minimální uživatelskou údržbu. Denní údržbu není třeba provádět – to je u tiskáren s rozpustnými inkousty ojedinělé.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Partneři pro grafickou produkci Epson potvrzují kvalitu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.