Přeposlat Canon Pixma MP610 - recenze

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma MP610 - recenze

01.07.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Někdy se kvality nové tiskárny projeví hned po vybalením z krabice, někdy to trvá trochu dýl a přijdete na ně až po častém používání. No a někdy, jako v případě multifunkční stanice Canon Pixma MP610 hned zjistíte, že jsou všechny vlastnosti nadprůměrné.

Někdy se kvality nové tiskárny projeví hned po vybalením z krabice, někdy to trvá trochu dýl a přijdete na ně až po častém používání. No a někdy, jako v případě multifunkční stanice Canon Pixma MP610 hned zjistíte, že jsou všechny vlastnosti vysoce nadprůměrné a špičkové.

Canon Pixma MP610 - recenze

MP610 je designována a určena přímo pro použití v domácnosti a lehce vytížené kanceláři. Výbava zahrnuje systém PictBridge pro tisk přímo z digitálního fotoaparátu, slot pro paměťové karty a 2.5 palcový LCD displej, který slouží pro prohlížení a úpravu fotografií před začátkem tisku. Trochu nám chyběl fax a automatický podavač, což jsou vlastnosti, které se do kanceláře velmi hodí. Práce s papírem je na vysoce nadprůměrné úrovni, najdete tu dva zásobníky a do každého umístíte až 150 listů papíru. Po designové stránce je tiskárna taková nijaká, ale vzhled prodej nijak moc nezvýší. Rozměry přístroje jsou 19.5 x 45 x 39 cm, takže manipulace je velmi jednoduchá a místo pro ni najdete určitě bez problémů.

Canon Pixma MP610 - recenze

Co se týče rychlosti fotografií, tak ta je na vcelku dobré úrovni. Tiskárna zvládá fotografie o klasickém rozměru 4 x 6 za 54 vteřin a rozměr 8 x 10 trvá 1:40. Konkurenční přístroje, jako je například Kodak EasyShare 5300, jsou daleko pomalejší. Největší přednost tiskárny je ale určitě kvalita tisku barevných fotografií. Ta je skutečně velmi vysoká, zobrazení barev je realistické a obsahují spoustu detailů. Kvalita tisku textu už tak výborná není, ale i tak se jedná o mírný nadprůměr. Text je lehce čitelný i při použití velikosti 4. Nejvyšší rozlišení scanneru je 4 800 x 9 600 pixelů, což je téměř dvojnásobek proti předchozímu modelu MP600. Provozní náklady na tisk byly udrženy ceklem v mezích, takže se tiskárna opravdu vyplatí.

Canon Pixma MP610 - recenze

Canon Pixma MP610 - recenze

Canon Pixma MP610 je vysoce nadprůměrná multifunkční stanice, která vyniká jak kvalitou a rychlostí barevného tisku, tak kopírováním a výbavou. Žádný větší nedostatek jsme vlastně ani neobjevili a s cenou okolo 4 tisíc kč se jedná o jednu z nejvýhodnějších stanic na trhu.

Canon Pixma MP610 - recenze

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 15

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon Pixma MP610 - recenze


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.