HP


Přeposlat HP Photosmart Pro B8850

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Photosmart Pro B8850

26.06.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes se trochu blíž podíváme na profesionální fototiskárnu HP Photosmart Pro B8850, která nahrazuje velmi populární model Photosmart 8750 Professional Photo Printer.

Dnes se trochu blíž podíváme na profesionální fototiskárnu HP Photosmart Pro B8850, která nahrazuje velmi populární model Photosmart 8750 Professional Photo Printer. Tato tiskárna se vyznačovala bleskovou rychlostí tisku, ale kvalita byla na profesionální přístroj slabá. Povede se novém modelu líp?

HP Photosmart Pro B8850

Po designové stránce je tiskárna přísně neutrální. Nabízí se v kombinaci šedé a stříbrné barvy a jestli vás něco na první pohled zaujme, tak to bude velikost. Rozměry přístroje jsou 24.1 x 67.3 x 43 cm a hmotnost činí plných 17 kg. Takže, najít pro tiskárnu vhodné umístění může být trochu problém. Tiskárna využívá systém cartridge s oddělenými barvami, které zahrnují tyrkysovou, žlutou, fialovou, světle tyrkysovou, světle fialovou, šedou a dva odstíny černé, lesklou a matnou. Matná černá je primárně určena pro matný fotoapapír a lesklá logicky pro lesklý. Co se týče životnosti fotografií, HP slibuje až 200 let při skladování v tmavých podmínkách, jako je fotoalbum a 100 let při skladování na vzduchu. Fotografie jsou taky velmi dobře odloné proti poškrábání a vlhkosti.

HP Photosmart Pro B8850

HP Photosmart Pro B8850

Instalace tiskárny probíhá klasickým způsobem. Stačí ji propojit s počítačem, zapojit do elektrické sítě, naplnit zásobník papírem a můžete tisknout. O propojení tiskárny s počítačem se stará USB kabel a spolu s ním dostanete na CD taky ovladače, které spolupracují s operačními systémy Windows XP, Vista, 2000 a Mac OS 10.3. Co se týče rychlosti tisku fotografií, tiskárna zvládá fotografie o rozměru 4 x 6 rychlostí 1.49 stránek za minutu (ppm) a tisk rozměru 8 x 10 je dílem 3.53 ppm. To jsou pouze průměrné čísla a některé konkurenční přístroje jsou o kousek rychlejší. Kvalita tisku je ale daleko důležitější než rychlost, a tady vám to HP Photosmart Pro B8850 určitě vynahradí. Fotografie jsou takřka dokonale ostré a zobrazení berev a detailů je na vysoce nadprůměrné úrovni. Kvalita tisku textu a grafiky za tiskem fotografií nijak nezaostává a v tomto směru se jedná o jednu z nejlepších tiskáren na trhu.

HP Photosmart Pro B8850

HP Photosmart Pro B8850

HP Photosmart Pro B8850 je velmi nadprůměrná, profesionální fototiskárna, která vyniká hlavně skvělou kvalitou tisku jak fotografií, tak textu a grafiky. Jediná nevýhoda je trochu pomalejší tisk, ale dá se na to zvyknout a není to zase až hrozné. Cena se na českém trhu pohybuje okolo 11 tisíc kč, což zcela odpovídá nabízeným službám.

HP Photosmart Pro B8850

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP Photosmart Pro B8850


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.