Přeposlat Dell 1125

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell 1125

24.06.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dell 1125 je klasická multifunkční stanice se vším všudy. Nabízí tisk, kopírování, scanování a fax, přičemž všechno zvládá bez závislosti na připojení k počítači. Jedná se o černobílou laserovou tiskárnu.

Dell 1125 je klasická multifunkční stanice se vším všudy. Nabízí tisk, kopírování, scanování a fax, přičemž všechno zvládá bez závislosti na připojení k počítači. Jedná se o černobílou laserovou tiskárnu, takže se dá očekávat skvělá rychlost a kvalita černobílého tisku textu.

Dell 1125

Stejně jako většina multifunkčních laserových černobílých stanic, i tato se hodí hlavně pro použití v menších firmách. Nejvyšší rozlišení tisku je 600 x 600 dpi a scanner má hloubku barev 24 bitů. Po designové stránce není Dell 1125 žádný výjimečný výtvor. Stanice je vcelku vysoká a její rozměry jsou 37.6 x 41.4 x 44.4 cm. Takže manipulace s tiskárnou není příliš jednoduchá a najít pro ni vhodné místo může být trochu problém. Ovládací panel je umístěn na přední straně přístroje a najdete tu taky LCD displej. I díky němu je ovladatelnost velmi jednoduchá a určitě ji zvládnete i bez použití manuálu. Bohužel, výstupek s ovládacím panelem vypadá, jako by byl na stanici umístěn násilím, je vcelku nestabilní a použitý plast je nekvalitní.

Dell 1125

Hlavní zásobník papíru může pojmout až 250 listů papíru a Dell do své stanice instaloval i automatický podavač dokumentů. Spolu s přístrojem dostanete taky CD s ovladači a spoustou užitečných programů pro váš počítač. Propojení s počítačem probíhá klasicky, pomocí USB kabelu, který dostanete taky jako součást balení. Pojďme se podívat na rychlost. Kopírování grafiky probíhá rychlostí 9.56 stránek za minutu (ppm), tisk grafiky je dílem 14.69 ppm a tisk textu probíhá rychlostí 15.18 ppm. To jsou jen průměrné parametry a většina konkurenčních multifunkčních stanic je daleko lepších. Moc nás potěšila kvalita tisku textu, ten je velmi čitelný i při použití malého fontu a je taky skvěle ostrý. Velmi se nám líbílo zobrazení černé barvy, na druhou stranu. některé odstíny šedé tak kvalitní nejsou.

Dell 1125

Dell 1125 je vcelku povedená černobílá multifunkční stanice, která vyniká hlavně kvalitou tisku a příjemnou ovladatelností. Rychlost tisku by mohla být ale o kousek lepší, protože Dell 1125 za konkurencí v tomto směru mírně zaostává. Cena se pohybuje okolo 3500 kč, což je velmi příjemné a za tyto peníze se Dell 1125 skutečně vyplatí. Potěší taky relativně nízké provozní náklady.

Dell 1125

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Dell 1125


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.