HP


Přeposlat Společnost HP Inc. mění velkoformátový tisk; představuje nejdostupnější a nejkompaktnější MFP

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Společnost HP Inc. mění velkoformátový tisk; představuje nejdostupnější a nejkompaktnější MFP

18.02.2016 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost HP Inc. dnes odhalila pět nových modelů technických tiskáren, včetně vlajkového modelu multifunkční tiskárny (MFP) HP DesignJet T830 a tiskárny HP DesignJet T730 Printer. Ty umožňují mobilním týmům v oblasti architektury, strojírenství a stavebnictví (AEC) jednodušší a rychlejší práci – zjednodušují tisk, skenování a kopírování z kanceláře na stavbu.

Společnost HP Inc. mění velkoformátový tisk; představuje nejdostupnější a nejkompaktnější MFP

„Profesionálové v AEC oborech se stávají stále mobilnějšími, potřebují často upravovat plány za běhu, přesto ale preferují úpravy v tištěné podobě,“ říká Xavier Garcia, viceprezident a generální ředitel oddělení velkoformátového tisku HP. „Společnost HP přináší inovace pro oblast AEC a nabízí možnost velkoformátového tisku na stále vyšší úrovni a zároveň mobilní řešení pro tisk čehokoliv, bez ohledu na místo, kde se právě nacházíte.“

Velkoformátový tisk pro profesionály v oblasti stavebnictví

HP DesignJet T830 MFP je navržen jako ideál pro dnešní pracovníky ve stavebnictví, dodavatele a týmy počítačem podporovaného projektování (CAD). Je to nejdostupnější, nejkompaktnější a nejlépe přenosné MFP zařízení ve své třídě . S poloviční velikostí oproti konkurenčním MFP2 řešením a při stejných rozměrech jako HP DesignJet T730 Printer nabízí velmi odolný design, obsahuje zabudovaný skener a přední panel, který může být ovládaný přímo z tabletu.

„Architektonické výkresy jsou tím hlavním, co jako dodavatelé děláme. Nejvíce nás zajímá rychlost, s jakou je dostaneme přímo na stavbu. Velkoformátový tisk u třetí strany nám často způsoboval problémy se zpožděním a navíc bylo toto řešení velmi drahé,“ říká „Neil Geraghty, zeměměřič společnosti Duke Construction. „Díky HP DesignJet MFP jsme schopni produkovat vysoce kvalitní velkoformátový tisk za přijatelnou cenu přímo v naší společnosti. Mobilní tisk od HP navíc ještě více usnadňuje výběr, úpravu a tisk souborů z jakéhokoliv místa.“

Pro použití v nehostinných podmínkách, kde MFP musí odolávat prachu, častému přesunu nebo případným nárazům, je možné dokoupit HP DesignJet Rugged Case, které poskytuje rozšířenou ochranu před poškozením. Zesílená kolečka a nožičky umožní snadnější použití.

Scanner ve velikosti 36 palců umožňuje uživatelům upravovat plány, skenovat je a sdílet s kanceláří nebo stavbou přes mobilní zařízení a dotyková obrazovka s intuitivním ovládáním nabízí realistický náhled na dokument a snadnou možnost ořezu.

Díky sdílení velkého množství funkcí s HP DesignJet T830 MFP nabízí tiskárna HP DesignJet T730 tyto výhody:

  • snazší použití a vyšší rychlost oproti konkurenci, umožňuje vysoce kvalitní tisk za rozměru A1již za 25 vteřin.
  • automatický podavač papíru umožňuje tisk výkresu na listy s poloviční šíří (standardně 13 palců) a snižuje tak množství nevyužitého papíru a redukuje práci s ořezáváním výstupů oproti tisku na roli.
  • flexibilní velikost inkoustové kazety od 40 do 300 ml, kterou je možné využít dle skutečné potřeby, což snižuje problémy s vysycháním v případě méně častého tisku.
  • tisk Econofast, který využívá méně inkoustu a umožňuje rychlejší tisk pro pracovní dokumenty a koncepty.
  • oddělitelný stojánek, který umožňuje rychlejší přesun tiskárny mezi kancelářemi
  • Wi-Fi Direct – zabudované připojení k Wi-Fi pro jednodušší připojení k síti , které umožňuje vytvořit speciální síť pro tiskárnu pro přímý tisk bez nutnosti využití další infrastruktury.
  • Intuitivní přední panel s dotykovou obrazovkou, který se ovládá stejně jako smartphone.

 

HP DesignJet T730 Printer a T830MFP pomáhají odstranit největší problémy spojené s tiskem a umožňují uživatelům tisknout levně podklady pro meeting, označovat změny v reálném čase a sdílet dokumenty s klíčovými spolupracovníky.

Portfolio technických tiskáren HP DesignJet zvyšuje produktivitu a bezpečnost společností

Portfolio velkoformátových tiskáren společnosti HP dále rozšiřují tři nové tiskárny řady DesignJet, které pracovníkům v AEC oborech zaručují vysokou kvalitu, jednoduchost používání a mobilitu. Patří mezi ně:

HP DesignJet T930 Printer vytvořený pro malé a střední týmy. Zvyšuje produktivitu a nabízí rozšířené bezpečnostní protokoly pro vyšší ochranu informací a zároveň poskytuje vysokou kvalitu tisku díky šesti originálním inkoustům od HP včetně šedivé a fotografické černi.

HP DesignJet T1530 Printer je dvouválcová 36 palcová tiskárna, která obsahuje 6 originálních inkoustů od HP, integrovaný zásobník až na 50 výstupních listů a nabízí rozšířené bezpečnostní protokoly. Pomáhá maximalizovat produktivitu práce a zvyšuje bezpečnost společnosti v případě velkého množství tisku.

HP DesignJet T2530 MFP je lehce použitelná MFP, která obsahuje intuitivní ovládací panel pro tisk, skenování a kopírování a obsahuje dva tiskové válce. Nabízí vylepšený design a umožňuje tisk velikosti A1 během pouhých 21 sekund, barevné skenování rychlostí 2,5 palce za vteřinu. Nabízí zabezpečený tisk a jednoduchou možnost upgradu díky integraci do sítě.

Nové možnosti mobilního tisku usnadňují spolupráci

HP All-in-One (AiO) Printer Remote je mobilní aplikace dostupná zdarma, která umožňuje jednoduchý a pohodlný tisk a skenování z Apple® i AndroidTM zařízení kdykoliv a kdekoliv na tiskárnách a MFP od HP připojených k síti. Vestavěná funkce mobilního tisku umožňuje vyhledání tiskárny přes internet, Wi-Fi Direct a NFC a zároveň díky ní lze u tiskáren s funkcí ePrint tisknou z emailu. Aplikace HP AiO Printer Remote dále usnadňuje mobilní skenování a sdílení a nabízí přímé napojení na online úschovny jako například Dropbox, Box a Google Drive.

Dostupnost

HP DesignJet T830MFP, HP DesignJet T730 Printer, HP DesignJet T930 a řada T1530 Printer, spolu s řadou HP DesignJet T2530 MFP budou celosvětově dostupné od 30. listopadu 2015, v České republice od prosince 2015.

Další informace o rožšířeném portfoliu technických tiskáren naleznete v online press kitu na www.hp.com/go/DesignJetFall2015  and www.hp.com/go/DesignJet.  Videa produktů a další infrmace nalezneta na Twitteru a na YouTube.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Společnost HP Inc. mění velkoformátový tisk; představuje nejdostupnější a nejkompaktnější MFP


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.