Přeposlat Když americkou hypotéku, tak jedině tu nebankovní

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Když americkou hypotéku, tak jedině tu nebankovní

20.10.2015 | PR článek | Tipy, triky, rady | Komentářů: 0 |

Vyznat se v tom velkém spektru různých úvěrů je v některých případech velmi složité. Pokud chcete úvěr, díky němuž byste si mohli pořídit cokoliv, co by vás napadlo, určitě nebude přemýšlet nad hypotékou, protože jak jistě víte, jde o účelový úvěr se zaměřením na nemovitost. Právě zde mnoho lidí narazí, neboť nevědí, že existuje zcela jiný úvěr, který se však nazývá americká hypotéka. A měli byste vědět, že americká hypotéka je od té klasické v ohledu účelnosti opravdu jiná.

Když americkou hypotéku, tak jedině tu nebankovní

Splňte si své sny snadno a rychle

Americká nebankovní hypotéka nabízí opravdu jednoduchou možnost k dosažení svých životních cílů, co se týče pořízení nějaké věci. S penězi získanými touto cestou můžete zkrátka naložit dle svého uvážení. Nikdo se vás nebude ptát na to, co si budete kupovat. To však není jediná výhoda americké hypotéky. Další výhoda, která je spojená s tím, že jde o nebankovní úvěr, spočívá v nenutnosti dokazovat své příjmy, ale ani nemusíte shánět výpisy z registru. Stačí podepsat čestné prohlášení o tom, že budete poctivě splácet a peníze mohou být vaše již do 24 hodin.

Jednoduchá cesta ke štěstí

I přesto, že se jedná o úvěr, který zatíží rodinný rozpočet na nějakou dobu, je rozumné myslet na to, že si právě tímto rozhodnutím vylepšíte život. Podívejte se ještě jednou na součet důvodů, proč byste se měli rozhodnout pro úvěr:

  • Budete si moci pořídit cokoliv (automobil, dovolená, rodinný dům)
  • Splátky můžete nastavit na dobu od jednoho roku až na třicet let
  • Schvalovací proces nebude delší jak 24 hodin
  • Stejné výhodná úroková sazba jako v bance

 

Máte mnoho možností, pro kterou nebankovní společnost se rozhodnete. Společnost FAHD vám může nabídnout veškeré výše zmíněné výhody, a tak by vaše rozhodnutí mělo padnout právě na tuto nebankovní společnost.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Když americkou hypotéku, tak jedině tu nebankovní


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.