HP


Přeposlat HP představuje tiskárny s nejlepším zabezpečením na světě

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP představuje tiskárny s nejlepším zabezpečením na světě

23.10.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost HP dnes představila tři nové tiskárny HP LaserJet v podnikovém segmentu, které přinášejí lepší ochranu před nebezpečnými útoky. Zvýšení bezpečnosti je součástí širší strategie HP, jak poskytovat nejlepší zabezpečení v oblasti PC a tiskáren.

HP představuje tiskárny s nejlepším zabezpečením na světě

„Ochrana před narušením bezpečnosti je jednou z největších výzev, kterým naši zákazníci čelí,“ říká Tuan Tran, viceprezident a generální ředitel divize LaserJet and Enterprise Solutions HP. „HP pomáhá svým zákazníkům ochránit jejich zařízení, dokumenty a data zabezpečením firemních tiskáren pomocí nejsilnější ochrany v odvětví.“

Nejlepší ochrana v segmentu tiskáren

Otázka zabezpečení tiskáren získává na stále větší důležitosti. Podle výzkumu Institutu Ponemon si 64 procent IT manažerů myslí, že jejich tiskárny mohou být napadeny nebezpečným malwarem. Přitom 56 procent společností ignoruje tiskárny ve strategii zabezpečení koncových stanic. Pro vyplnění této mezery nabízí HP nové tiskárny HP LaserJet Enterprise a multifunkční tiskárny (MFP) s nejlepšími dostupnými bezpečnostními funkcemi včetně:

  • HP Sure Start umožňuje detekci útoků na BIOS a následnou automatickou obnovu po útoku malwaru implementací stejného zabezpečení BIOSu, které chrání řadu počítačů HP Elite již od roku 2013, i do nových Enterprise tiskáren.
  • Funkce Whitelisting povolí na tiskárně nahrání a spuštění pouze známého a prověřeného firmwaru.
  • Run-time Intrusion Detection je nová funkce umožňující monitoring útoků v paměti přístroje. Byla navržena ve spolupráci se společností Red Balloon Security, založenou výzkumníky z Columbia University, která se zaměřuje na bezpečnost embedded zařízení. Tato společnost má za sebou výzkum pro státní i soukromý sektor, například v oblasti telekomunikačních nebo kontrolních systémů.

 

Tyto nové vlastnosti se stávají standardem nových tiskáren HP LaserJet Enterprise a tiskáren HP OfficeJet Enterprise X s technologií PageWide. Aktualizací firmwaru mohou být tyto nové funkce instalovány i na některé tiskárny HP Laser Jet Enterprise, které jsou dostupné už od dubna. Navíc dvě z těchto funkcí, Whitelisting a Run-time Intrusion Detection, mohou být aktualizací service pack HP FutureSmart přidány do mnoha již existujících tiskáren HP LaserJet Enterprise a HP OfficeJet Enterprise X představených v době od roku 2013. FutureSmart je firmware společnosti HP, který pomáhá chránit investice svých zákazníků díky možnosti rozšiřování funkcionality pomocí aktualizací.

Více než jen tiskárna

HP pomáhá svým zákazníkům vylepšovat jejich tiskové prostředí nabídkou řešení správy zabezpečení. HP JetAdvantage Security Manager, jediné tiskové řešení v odvětví založené na dodržování bezpečnostních pravidel firmy, umožňuje nastavit a udržovat zabezpečení, například zavíráním portů, zákazem přístupových protokolů, automatickým mazání dokumentů apod.. V případě restartu systému funkce HP Instant-On Security zkontroluje a resetuje změněné nastavení automaticky tak, aby zařízení bylo opět v souladu s pravidly organizace. Nedávno bylo aktualizováno řešení HP JetAdvantage Security Manager s cílem dosáhnout větší automatizace, například automatickým vyhledáváním zařízení pro jednodušší přidávání dalších tiskáren do systému.

HP se i nadále bude zaměřovat na bezpečnost svého portfolia tiskáren dodáváním předních technologií pro zabezpečení jak do nových, tak i stávajících tiskáren a pomáhat svým zákazníkům v lepší ochraně jejich zařízení, dat a dokumentů.

Nové tiskárny přinášejí rychlejší a úspornější tisk

Nové tiskárny HP LaserJet Enterprise a nové multifunkční tiskárny přinášejí nejrychlejší tisk první strany, nejrychlejší oboustranný tisk a  nejnižší spotřebu energie na stránku ,. Tyto tiskárny byly navrženy pro jednoduché použití a umožňují i tisk z mobilních zařízení, , . Tiskárny jsou zaměřené na pracovní skupiny o 5 – 15 uživatelích, které tisknou až 7 500 stran měsíčně. Využívají větší výkon, ochranu a kapacitu nových kazet HP Original Toner s technologií JetIntelligence. Mezi nové modely patří:

  • řada HP LaserJet Enterprise M506 pro černobílý tisk s až o 25 procent menší spotřebou než její přímý předchůdce a s oboustranným tiskem rychlejším až o 71 procent, .
  • řada HP LaserJet Enterprise MFP M527 nabízí černobílý tisk v multifunkční tiskárně s možností skenování obou stran najednou, s dotykovým kontrolním panelem o úhlopříčce 20,3 cm pro zjednodušení práce a s o 33 procent rychlejším tiskem první strany než její předchůdci.
  • řada HP LaserJet Enterprise MFP M577 přináší vynikající barevný tisk v multifunkční tiskárně, s možností skenování obou stran najednou, barevným dotykovým kontrolním panelem o úhlopříčce 20,3 cm a možností dokoupení klávesnice pro usnadnění práce, s oboustranným tiskem až o 43 procent rychlejším než jej předchůdci.

 

Řada HP LaserJet Enterprise M506 bude dostupná od 1. října, její cena začíná od 13970 Kč bez DPH a poplatků. Řady HP LaserJet Enterprise MFP M527 (od 36370 Kč bez DPH a poplatků) a HP Color LaserJet Enterprise MFP M577 (od 48970 Kč bez DPH a poplatků) budou dostupné od 2. listopadu.

HP představuje tiskárny s nejlepším zabezpečením na světě

Více informací o novém portfoliu HP LaserJet Enterprise naleznete v online press kitu dostupném na www.hp.com/go/LaserJetSecurityLaunch2015 a na www.hp.com/go/PrintersThatProtect.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP představuje tiskárny s nejlepším zabezpečením na světě


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.