Přeposlat Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech

28.05.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Ve dnech 12. - 14. května 2015 se již po dvanácté uskutečnil mezinárodní veletrh Reklama-Polygraf, kde se i letos společnost Epson představila v originální a netradiční expozici. Tentokrát svou prezentaci pojala v duchu oslav hokejového svátku – mistrovství světa v ledním hokeji, který se konal v České republice. Své zaměstnance a partnery oblékla do firemních hokejových dresů.

Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech

Část expozice na stánku Epson zdobily inovativní nápady v oblasti dekorace interiéru ve svěžích jarních barvách a Epson tak opět ukázal, že tisknout se dá téměř na cokoliv. Na stánku byly největším lákadlem novinky z kategorie velkoformátového tisku – tiskárna Epson SureColor SC-P800 a z kategorie POS produktů pak labelová tiskárna Epson ColorWorks C7500. K vidění byly ale i další tiskárny z produktové řady SureColor. Návštěvníci měli možnost si všechny prezentované produkty vyzkoušet. Všem zájemcům byli po celou dobu k dispozici zástupci společnosti Epson, kteří spolu s autorizovanými partnery dokázali navrhnout komplexní řešení na míru. Celkový počet návštěvníků veletrhu v tomto roce překonal hranici osmi tisíc, včetně více než tisícovky zahraničních zájemců o nejnovější technologie.

Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech

Během veletrhu připravil Epson vybraným návštěvníkům zajímavou možnost, nechat si na tričko natisknout vlastní motiv díky tiskárně SureColor SC-FC-F2000. To si pak ponechali jako suvenýr. Tato možnost aktivního zapojení se zde setkala s velkým nadšením.

Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech

„Veletrh byl dle nás tento rok opět velmi povedený a pro nás úspěšný. Na stánek přišlo mnoho zájemců o naše produkty a podařilo se nám uskutečnit řadu objednávek našich tiskových řešení. Jsme velice rádi, že jsme mohli návštěvníkům a zájemcům přiblížit své produkty a ukázat možnosti, které jim naše technologie v rámci velkoformátového tisku nabízí,” uvedla Kateřina Sedláčková, Pro Graphic Account Manager ze společnosti Epson.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.