Přeposlat Epson představí na veletrhu REKLAMA POLYGRAF 2015 nové možnosti tisku na cokoliv

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson představí na veletrhu REKLAMA POLYGRAF 2015 nové možnosti tisku na cokoliv

11.05.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Brány 21. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF se otevřou 13. května 2015 na výstavišti PVA EXPO Praha – Letňany. Epson se zde představí ve vlastní expozici a nabídne návštěvníkům zajímavý program. Předvede, že tisknout lze téměř na cokoliv a zužitkuje i vlastní motivy návštěvníků. Unikátní tisková řešení od společnosti Epson budou k vidění v hale 4A na stánku číslo 10.

Epson představí na veletrhu REKLAMA POLYGRAF 2015 nové možnosti tisku na cokoliv

Epson nebude opět chybět na největším mezinárodním veletrhu reklamy, médií, polygrafie a obalů ve střední a východní Evropě. „V letošním roce chceme návštěvníkům ukázat, že Epson boří hranice možností tisku a umí potisknout téměř vše - od nábytku, přes tapety, stínítka lamp, až po klasické oblečení,“ uvedla Kateřina Sedláčková, Pro Graphic Account Manager CZ/SK společnosti Epson. „Účastníci veletrhu si mohou přinést i vlastní motivy, které jim následně přeneseme do reality. Mohou se tak přesvědčit, že Epson dnes pokrývá téměř všechny oblasti velkoformátového tisku, a to s využitím výhradně vlastních technologií a vývoje,“ doplnil Martin Lucký, Pre Sales Specialist společnosti Epson.

Největším lákadlem v kategorii velkoformátového tisku značky Epson bude novinka – tiskárna SureColor SC-P800. K vidění budou i další tiskárny z produktových řad SureColor a Stylus Pro. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky živého tisku i na technologická videa doplňující vystavené modely.

K vidění bude také nová labelová tiskárna Epson ColorWorks C7500, která je skvělým řešením pro malosériový tisk barevných štítků. Firmy díky ní mohou plnit požadavky na tisk štítků spolehlivě, za dobrou cenu, s vysokou rychlostí a v požadované kvalitě přímo na pracovišti. „Tiskárna C7500 pomáhá eliminovat náklady související s předtiskem, protože umožňuje tisk štítků na míru podle aktuálních potřeb,“ uvedl Robert Matuška, Business Account Manager společnosti Epson Europe.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson představí na veletrhu REKLAMA POLYGRAF 2015 nové možnosti tisku na cokoliv


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.