Přeposlat Canon se v květnu představí na prestižních akcích z oblasti profesionálního tisku

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon se v květnu představí na prestižních akcích z oblasti profesionálního tisku

20.04.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Canon bude během letošního května účastníkem několika významných akcí, které jsou zaměřené na profesionální tisk a zpracování dokumentů. Zejména zájemci o oblast velkoformátového tisku tak již příští měsíc mohou na veletrzích Reklama-Polygraf 2015 a FESPA 2015 zjistit, jak jim mohou jednotlivé produkty, inovativní software a služby společnosti Canon zvýšit úspěšnost jejich podnikání.

Canon se v květnu představí na prestižních akcích z oblasti profesionálního tisku

Již 22. ročník veletrhu Reklama-Polygraf, který je největší akcí svého druhu v regionu střední a východní Evropy, proběhne ve dnech 12. až 14. května 2015 v prostorách výstaviště PVA Expo v Praze – Letňanech. Na svém stánku číslo 4B8 představí společnost Canon vůbec poprvé v České republice ucelené technologické workflow s možnostmi pokročilé automatizace: od předtiskové přípravy přes řízení procesů a digitální tisk až po finalizace  v podobě řezání či nanášení základního nátěru nebo ochranného laku s vysokou kvalitou a produktivitou pro široké spektrum materiálů. Návštěvníci se tak mohou těšit na seznámení s řešením, pomocí kterého mohou výrazně zvýšit užitnou hodnotou tiskových výstupů včetně využití široké škály materiálů – od skla přes kovy a keramiku až po kompozitní panely nebo dýhované desky.

Na stánku Canon bude k zhlédnutí UV flatbed tiskárna Océ Arizona 660GT, univerzální a výkonný digitální řezací systém Kongsberg XP24, dokončovací zařízení Bürkle LFC1300 pro povrchovou úpravu flexibilních i deskových materiálů aplikací UV laků, 24palcový inkoustový plotr imagePROGRAF iPF6450 s dvanáctibarevným tiskovým systémem LUCIA EX a další evoluce multifunkčního zařízení s technologií tisku Crystal Point Océ ColorWave 700 s možností tisku na materiály až do tloušťky 0,8 mm.  Inovovaný model Océ ColorWave 700, který Canon uvedl v únoru letošního roku, bude v České republice poprvé k vidění právě   na veletrhu Reklama- Polygraf 2015.

V druhé polovině května se Canon představí na veletrhu FESPA 2015, který proběhne od 18. do 22.5. v Kolíně nad Rýnem. Návštěvníci stánku Y10 v hale 9 se seznámí s řadou technologií pro velkoformátový tisk včetně živých ukázek jejich různorodého využití. Součástí expozice značky Canon bude například nejuniverzálnější UV flatbed tiskárna Océ Arizona 480GT s výstupy v takřka fotografické kvalitě, flatbed tiskárna Océ Arizona 6170XTS se systémem sedmi barev pro velkoobjemový tisk, 42palcový systém Océ ColorWave 900     pro kontinuální tisk s  výkonem až 1 000 čtverečních metrů za hodinu a velkoformátová tiskárna imagePROGRAF iPF9400, která díky dvanáctibarevnému tiskovému systému LUCIA EX dosahuje nejlepších výsledků v oblasti produkčního i fotografického a uměleckého tisku.

Účastníci veletrhu FESPA 2015 uvidí na stánku společnosti Canon také řešení pro tisková workflow, digitální řezací plotry a všechna tisková média značky Canon. Návštěvníci se mohou těšit i na předvedení produkční inkoustové fototiskárny DreamLabo 5000 a          na uvedení nových nástrojů Onyx Production.

„Díky technologiím a zkušenostem značky Océ je nyní pozice společnosti Canon ideální. Cílem naší účasti na těchto prestižních akcích je ukázat zákazníkům, že v nás mají opravdového univerzálního partnera, který rozumí jejich potřebám,“ říká Slavomír Pohanka, WF Channel Director společnosti Canon CZ. „Oba veletrhy jsou navíc jedinečnou příležitostí, jak předvést naše nejnovější inovace a diskutovat o možnostech zefektivnění podnikání současných i potenciálních uživatelů značky Canon. Velmi rád bych proto na tyto veletrhy pozval každého zájemce o tiskové technologie, samozřejmě nejen z oblasti velkoformátové produkce.“

Informace o registraci

Registrace na veletrh Reklama-Polygraf 2015 je k dispozici na www.reklama-fair.cz, volnou vstupenku na veletrh FESPA 2015 může získat kdokoli po registraci na www.canon-europe.com/fespa.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon se v květnu představí na prestižních akcích z oblasti profesionálního tisku


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.