Přeposlat Nová SELPHY CP1000 – vysoce kvalitní tisk kdekoli

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nová SELPHY CP1000 – vysoce kvalitní tisk kdekoli

26.06.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Canon dnes přestavila novou kompaktní fototiskárnu SELPHY CP1000, která umožňuje tisknout doma i na cestách kreativní fotky v profesionální kvalitě. Uživatelé mohou své oblíbené snímky vytisknout přímo z fotoaparátu, USB disku i paměťových karet, a to velmi rychle – tisk jedné fotografie trvá pouhých 47 sekund. Díky SELPHY CP1000 tak může opravdu každý snímek získat hmatatelnou a cennou podobu. Nová tiskárna se může pochlubit elegantním a kompaktním designem s výklopným displejem LCD o úhlopříčce 6,8 cm (2,7 palců) i spojením snadno použitelného rozhraní s výjimečnou kvalitou tisku. Navíc je Canon SELPHY CP1000 díky existenci volitelného bateriového zdroje konečně opravdu přenosnou fototiskárnou.

Nová SELPHY CP1000 – vysoce kvalitní tisk kdekoli

Tisk oblíbených fotografií v bohatých a živých barvách

Tiskárna SELPHY CP1000 využívá pokročilou sublimační technologii na bázi barviva, která zajišťuje špičkovou kvalitu tisků s vysokým rozlišením a se 16,7 milióny barev. Ještě větší kvality a čistoty výstupu dosahuje nový model pomocí vestavěné technologie pro automatickou optimalizaci snímků. Tato technologie úpravou barevného nádechu a kontrastu vylepšuje prokreslení nebe i západu slunce a odstraňuje efekt červených očí i šum. Uživatelé mají navíc k dispozici režim Smooth Skin, který eliminuje nedokonalosti pleti a umožňuje, aby byly skupinové i selfie snímky vždy naprosto perfektní a ohromující.

Nová SELPHY CP1000 – vysoce kvalitní tisk kdekoli

Maximální kontrola nad tvůrčí svobodou

Díky řízení míry zahřátí barvící fólie na tiskové hlavě umožňuje tiskárna SELPHY CP1000 vytvořit na výsledné fotografii některou ze čtyř povrchových úprav – bez nutnosti použít jiný typ papíru nebo média. Uživatelé mají na výběr mezi lesklým povrchem pro vysoce odolný tisk s životností až 100 let a třemi variantami pololesklé povrchové úpravy, které zajišťují odolnost vůči rozmazání nebo otiskům prstů. Fotografiím tak nijak nevadí, že je diváci při prohlížení drží v rukou.

Tiskárna SELPHY CP1000 přináší uživatelům svobodu vytvářet fotografie přesně podle jejich představ – bez ohledu na to, zda má jít o snímek velikosti standardní pohlednice nebo nějaký méně obvyklý tvar včetně stylu fotek 50×50 služby Instagram nebo tisků o velikosti kreditní karty. Canon SELPHY CP1000 umožňuje i tisk dokladových fotografií, a to hned ve 43 přednastavených velikostech. Nový model je tak ideální pro malé kanceláře i akce, kde je nutné rychle vytisknout identifikační karty. Díky možnosti tisknout dvě různě velké dokladové fotografie na jeden list a díky rámování i značkám pro ořez je celé zpracování preciznější a přesnější, navíc jen s naprostým minimem odpadu.

Nová SELPHY CP1000 – vysoce kvalitní tisk kdekoli

Klíčové výhody SELPHY CP1000:

  • Kompaktní a snadno přenositelná fototiskárna – ideální pro domácnosti i pro tisk v terénu
  • Rychlý a snadný tisk z fotoaparátů, USB disků a paměťových karet
  • Možnost trvalých vzpomínek s odolnými tisky v kvalitě fotolaboratoře
  • Volitelná povrchová úprava u standardního fotografického papíru
  • Tisk dokladových fotografií, které odpovídají rozšířeným standardům

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nová SELPHY CP1000 – vysoce kvalitní tisk kdekoli


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.