Přeposlat Kancelářské inkoustové tiskárny Canon MAXIFY získaly za svůj design prestižní mezinárodní ocenění Red Dot

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kancelářské inkoustové tiskárny Canon MAXIFY získaly za svůj design prestižní mezinárodní ocenění Red Dot

13.04.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Canon Europe oznamuje, že kancelářské multifunkční inkoustové tiskárny Canon MAXIFY MB5350¹ a MB5050¹ získaly ocenění Red Dot Design Award za produktový design pro rok 2015. Tyto ceny uděluje designové centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen se sídlem v německém Essenu.

Kancelářské inkoustové tiskárny Canon MAXIFY získaly za svůj design prestižní mezinárodní ocenění Red Dot

Ceny Red Dot Design Award za produktový design jsou celosvětově proslulá ocenění, která Design Zentrum Nordrhein Westfalen uděluje špičkovým technologickým inovacím ve všech oblastech lidského života od nábytku až po automobily. Součástí poroty, kterou tvoří 38 profesionálních designerů, byl letos i David Andersen, profesor Werner Aisslinger a také malajsijský módní návrhář a nositel Řádu britského impéria Jimmy Choo.

Společnost Canon uvedla tiskárny MAXIFY MB5350 a MB5050 v roce 2014 jako součást nové řady multifunkčních inkoustových tiskáren, podporující firemní růst. Tiskárny MAXIFY využívají jedinečnou kombinaci tiskové hlavy a speciálního systému zásobníku papíru, který Canon vyvinul právě pro tuto řadu, a v kompaktním provedení tak přináší vysokou rychlost i spolehlivost. Zařízení se mohou pochlubit elegantně symetrickým estetickým designem, díky kterému tiskárny MAXIFY nabízí univerzální vzhled i ergonomii.

Kancelářské inkoustové tiskárny Canon MAXIFY získaly za svůj design prestižní mezinárodní ocenění Red Dot

Všechny letošní vítězné produkty, včetně tiskáren Canon MAXIFY MB5350 a MB5050, budou součástí speciální výstavy, která proběhne od 30. června do 26. července 2015 v muzeu Red Dot Design v německém Essenu.


¹ Na Středním východě a v Africe dodává společnost Canon model MAXIFY MB5350 pod označením MAXIFY MB5340 a model MAXIFY MB5050 pod označením MAXIFY MB5040.

Ocenění Red Dot Design Award za produktový design roku 2015 bylo uděleno společnosti Canon za řadu MAXIFY MB5350, která obsahuje MAXIFY MB5350/MB5050.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kancelářské inkoustové tiskárny Canon MAXIFY získaly za svůj design prestižní mezinárodní ocenění Red Dot


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.