Přeposlat Barva, rychlost a produktivita ve formátu A3 – nová FS-C8100DN od Kyocera Mita

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Barva, rychlost a produktivita ve formátu A3 – nová FS-C8100DN od Kyocera Mita

17.01.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Kyocera Mita uvádí na trh jeden z nejrychlejších A3 kancelářských strojů – novou laserovou tiskárnu pro pracovní skupiny a oddělení FS-C8100DN.

Kyocera Mita uvádí na trh jeden z nejrychlejších A3 kancelářských strojů – novou laserovou tiskárnu pro pracovní skupiny a oddělení FS-C8100DN. FS-C8100DN je určena uživatelům vyžadujícím vysoký výkon a rychlost a dokonalost dokončovacích volitelných funkcí pro velké objemy tisku. Tiskárna využívá spolehlivé technologie ECOSYS s komponenty s dlouhou životností a poskytuje velký vstupní objem, je standardně vybavena duplexní jednotkou a plně síťově propojitelná.

Rychlost a vysoký výkon

Po krátké době zahřívání (45 s) vytiskne tiskárna první černobílou stranu za pouhých 5,9 s, v případě barevného provedení za 7,9 s. FS-C8100DN využívá jednoprůchodovou technologii, díky níž jsou všechny barvy systému CMYK nanášeny na stránku zároveň, což umožňuje rychlost tisku 32 A4 stran / min. a 16 A3 stran / min. Jelikož se rychlost barevného tisku vyrovná rychlosti tisku černobílého, je FS-C8100DN stejně výkonná v černobílém i barevném provedení. Impozantní maximální kapacita zásobníku papíru 4 100 listu zaručuje, že FS-C8100DN si snadno poradí i s velkými objemy tisku. Užitečná funkce zkušebního výtisku (Proof and Hold) umožňuje uživateli vytisknout jednu zkušební kopii dokumentu před vytištěním celé úlohy. K dispizici je rovněž široká řada dokončovacích funkcí včetně dokončovací jednotky na 3 000 listů, která zvládne sešít až 50 listů najednou a volitelné jednotky na výrobu brožur o tloušťce až 64 stran.

Vysoký stupeň zabezpečení

Zabezpečení je klíčovým rysem FS-C8100DN, která nabízí množství standardních a volitelných funkcí. Funkce soukromého tisku (Private Print) umožňuje uživateli přidělit úloze čtyřčíslicový bezpečnostní kód, který je nutno zadat vždy před vytištěním dokumentu. Funkce bezpečnostního vodotisku umožňuje uživatelům použít u důvěrných dokumentů neviditelný vodotisk, který je automaticky zapuštěn do tištěného dokumentu. V případě kopírování dokumentu se vodoznak zviditelní, čímž vyjde najevo, že se jedná o ilegální kopi, nikoli originál. Vysoký stupeň zabezpečení dokumentů na FS-C8100DN zajišťuje rovněž volitelný soubor zabezpečení dat (Data Security Kit), který data uložená na hard disku automaticky kóduje a v souladu s normou ISO 15408 je nemaže, ale přepisuje.

Kontrola nákladů

Technologie ECOSYS od Kyocera Mita zajišťuje nízké provozní náklady. Systém tisku, který nepoužívá cartridge, vyžaduje pouze výměnu toneru. Díky komponentům s dlouhou životností lze vytisknout vice než 300 000 stran. Spolehlivé podávání papíru a dokončovací zařízení minimalizují nutnost servisních zásahů. Pokud je uživatelům třeba sledovat náklady na kancelářský tisk a barevný výstup, je u FS-C8100DN standardně k dispozici funkce Kód oddělení (Departmental Code), která kontroluje objem tisku pomocí nastavení limitů pro jednotlivce či oddělení. K dispozici je rovněž tiskové řešení (na bázi out-of-the-box) KYOcontrol Business Edition zajišťující správu nákladů a bezpečný tisk. Maki Nagao, výrobní manažer Kyocera Mita Europe, k tomu říká: “FS-C8100DN je ideálním zařízením pro organizace, které dobře chápou výhody, jež barva může poskytnout, a které chtějí rozšířit své možnosti barevného tisku – ať už zvýšením objemu tisku nebo zdokonalením výstupu díky bohatému výběru dokončovacích funkcí. FS-C8100DN bezpochyby usnadní život mnoha firmám a institucím: oddělením, která tisknou kalkulační tabulky a diagramy, supermarketům k tisku cedulí typu “nabídka dne”, školám, které potřebují vyrobit brožurky; právnickým firmám zhotovujícím smlouvy a mnoha dalším organizacím, které potřebují tisknout velký objem barevných dokumentů na zakázku. Jsme přesvědčeni, že velké množství uživatelů na vertikálním trhu ocení FS-C8100DN jako velký přínos pro své obchodní aktivity.” FS-C8100DN nabízí rychlý, spolehlivý, úsporný a výkonný barevný tisk a nyní je k dispozici v celé Evropě.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Barva, rychlost a produktivita ve formátu A3 – nová FS-C8100DN od Kyocera Mita


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.