Přeposlat Mimořádně úsporný kancelářský tisk

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Mimořádně úsporný kancelářský tisk

13.03.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Tiskárny Epson s integrovaným systémem inkoustových nádržek jsou ideálním řešením pro malé firmy

Mimořádně úsporný kancelářský tisk

Nová řada tiskárenEpsons integrovaným systémem inkoustových nádržek je ideální pro malé firmy, které chtějí snížit své náklady na tisk, aniž by došlo ke snížení kvality tisku. Modely L550, L355 a L300 jsou vybaveny velkoobjemovými nádržkami inkoustu, které lze snadno a efektivně opětovně naplnit originálními inkousty Epson. Kancelářským uživatelům nabízejí velmi nízké náklady na tisk jedné stránky a využívají technologii Micro Piezo společnosti Epson, jež je zárukou vysoce kvalitních dokumentů při každém použití.

 Model L550 představuje multifunkční tiskárnu 4 v 1, která dokáže tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat, zatímco model L355 je multifunkční tiskárnou, skenerem a kopírkou. Model L300 představuje jednoúčelovou tiskárnu.

 Tyto tiskárny jsou vybaveny čtyřmi samostatnými lahvičkami s inkoustem o objemu 70 ml: azurová, purpurová, žlutá a černá. S každou sadou velkoobjemových lahviček lze vytisknout až 4 000 stran černobíle a 6 500 stran barevně[1], takže náklady na tisk jsou mimořádně nízké, pouze 5 haléřů na tisk černobílé stránky a 14 haléřů na tisk barevné stránky[2].

Mimořádně úsporný kancelářský tisk

 Díky dvěma dodatečným lahvičkám s černým inkoustem, které jsou součástí dodávky, lze zvýšit kombinovaný výstup tisku až na 12 0001 stránek.

Tyto tiskárny využívají technologii Epson Micro Piezo a v porovnání s ostatními tiskárnami s integrovaným systémem inkoustových nádržek na trhu nabízejí bezkonkurenční životnost, kvalitu a spolehlivost. Se zárukou na 12 měsíců (nebo 15 000 stránek) a kompletním zákaznickým servisem získáte naprostou jistotu a pomoc, kdykoli ji potřebujete.

 Tiskárnu lze nastavit pomocí tří jednoduchých kroků: stačí naplnit inkoustové nádržky, zapnout tiskárnu a nastavit inkoustový systém. Díky lahvičkám s tryskami zamezujícími kapání je doplňování inkoustových nádržek čistým a naprosto bezproblémovým úkonem.

Mimořádně úsporný kancelářský tisk

 Modely L500 a L355 jsou vybaveny funkcí Epson iPrint[3], která uživatelům nabízí možnost bezdrátového tisku z chytrých telefonů a tabletů v rámci kanceláře; ideální řešení pro tisk dokumentů na poslední chvíli nebo v případech, kdy nelze využít přístupu k počítači.

 Ivo Peta, produktový manažer společnosti Epson Europe, říká: „Tyto tiskárny Epson se systémem inkoustových nádržek jsme navrhli tak, aby malým firmám nabízely mimořádně nízké náklady na tisk, aniž by došlo ke snížení kvality tisku. Tisk obsáhlých dokumentů a většího počtu kopií důležitých dokumentů je velmi hospodárný, přičemž jeho kvalita zůstává vysoká, přesně jak zákazníci od společnosti Epson očekávají.“

 Doporučené maloobchodní ceny modelů L550, L355 a L300 jsou 8.590 Kč, 5.790 Kč a 4.690 Kč.

Mimořádně úsporný kancelářský tisk

[1]Uvedená výtěžnost/náklady na tisk jedné stránky jsou stanoveny na základě originální metodiky společnosti Epson při tiskové simulaci testovacích vzorů dle normy ISO/IEC24712. Uvedená výtěžnost/náklady na tisk jedné stránky NEVYCHÁZEJÍ z normy ISO/IEC24711. Uvedená výtěžnost / náklady na tisk jedné stránky se mohou lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, frekvenci tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například okolní teplota.

[2]Náklady na tisk jedné stránky byly vypočítány na základě údajů o výtěžnosti a oficiálně uváděných cen zveřejněných výrobci k lednu 2013.

[3]Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na webových stránkách www.epsonconnect.eu

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Mimořádně úsporný kancelářský tisk


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.