Přeposlat Canon nabídne rozšířený výběr speciálních tiskových médií pro řadu PIXMA PRO

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon nabídne rozšířený výběr speciálních tiskových médií pro řadu PIXMA PRO

19.09.2014 | Tisková zpráva | Technologie | Komentářů: 0 |

Společnost Canon Europe spouští nový program PIXMA PRO Partner, který uživatelům poskytne rozšířený výběr speciálních tiskových médií kompatibilních s inkoustovými tiskárnami řady Canon PIXMA PRO. Program je realizovaný ve spolupráci s výrobci a prodejci papíru a umožní profesionálním a pokročilým amatérským uživatelům tiskáren PIXMA PRO vybírat si papír podle osobních preferencí a požadavků konkrétního tiskového projektu.

Canon nabídne rozšířený výběr speciálních tiskových médií pro řadu PIXMA PRO

Tato iniciativa poskytuje uživatelům přístup k médiím pro inkoustový tisk, která vyhovují standardům¹ pro populární řadu tiskáren Canon A3+/13” PIXMA PRO: PIXMA PRO-1, PIXMA PRO-10 a PIXMA PRO-100. Tisková média, která vyhovují těmto kritériím, budou opatřena značkou PIXMA PRO Partner².

Canon nabídne rozšířený výběr speciálních tiskových médií pro řadu PIXMA PRO

Papír se značkou PIXMA PRO Partner si uživatelé budou moci zakoupit bez obav a s vědomím toho, že tento produkt byl testován pro použití na tiskárnách řady PIXMA PRO. Uživatelům se také rozšíří možnosti pro tisk, protože nebudou nuceni používat pouze originální papír Canon. Budou si moci vybírat z široké škály uměleckých a speciálních tiskových médií podle individuálních potřeb a požadavků konkrétního tisku. Pro zajištění optimální kvality tisku lze používat ICC profily³ pro papír nabízené v rámci této iniciativy jinými společnostmi a lze je mimo jiné získat na webových stránkách výrobců papíru a prodejců papíru.

S novou nabídkou používat kromě originálního papíru Canon také papíry od jiných společností, jež vyhovují standardům Canon, společnost Canon uživatelům poskytuje rozšířený výběr ze speciálních tiskových médií pro různé potřeby a požadavky profesionálních a pokročilých amatérských uživatelů tiskáren.


¹ Týká se médií, která vyhovují standardům Canon dle vyhodnocení provedeného výrobci papíru a prodejci papíru na základě příslušných standardů.
² Jelikož použití značky Partner je ponecháno na vlastním uvážení výrobců papíru a prodejců papíru, některá ověřená tisková média nemusejí být touto značkou opatřena.
³ Soubory, které definují barevná data podle standardů prosazovaných Mezinárodním konsorciem pro barvu (International Colour Consortium – ICC). Použití těchto souborů uživatelům umožňuje konvertovat barevná data podle používané tiskárny a tiskového média.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon nabídne rozšířený výběr speciálních tiskových médií pro řadu PIXMA PRO


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.